Možná nejlepší fotomobil na trhu, 16 megapixelů, optický zoom, takový bude telefon Oppo N1.

Oppo-N1-Lense-Close-up-Press-Render

Čínský výrobce Oppo se pomalu dostává mezi značky, které jsou známé také v Evropě. Zasloužil se o to především model Find 5, ale nově chystaný model N1 vypadá také skvěle. Oppo dává o tomto smartphonu vědět již delší dobu a mohli jste si u nás přečíst například o jeho zadní dotykové části nebo o údajné podobě zařízení. Nyní se na internet dostal další střípek – modul fotoaparátu, který se pyšní 16MPx Sony CMOS snímačem a 15násobným optickým zoomem. Optický zoom v mobilních telefonech rozhodně není standardem a vypadá to, že to s kvalitou fotografování myslí Oppo skutečně vážně. Není divu – spoustu smartphonů dnes nabízí podobný výkon či výbavu, a proto je logické, že se začíná čím dál více bojovat i v oblasti fotoaparátů.

oppo-camera-lens-plugin-405x540

Ani další parametry přístroje nejsou ovšem špatné – 5″ Full HD displej, 4jádrový procesor Snapdragon 800 nebo třeba 2GB RAM paměť. To zní opravdu skvěle.

Specifikace

  • displej: 5″ Full HD
  • procesor: 4jádrový Snapdragon 800
  • paměť: 2GB RAM
  • fotoaparát: 12/16MPx s až 15x zoomem a technologií OWL, Sony CMOS
  • NFC, MicroSD

Je pravděpodobné, že se brzy dozvíme další informace, neboť oficiální představení je plánováno na 23. září.

zdroj: androidcommunity.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)