Opera Max: Šetřete mobilní data s další šikovnou aktualizací

aplikace opera max

Opera Max patří mezi aplikace řadící se do kategorie užitečných. Pomocí ní totiž můžeme snadno kontrolovat naše mobilní data. Náš balíček se často podaří vyčerpat ještě před jeho obnovením a my tak musíme přistoupit k nákupu dodatečného balíčku nebo se spokojit s omezenou rychlostí. Právě díky aplikaci Opera Max se snadno můžeme této situaci vyhnout a po nové aktualizaci ještě o něco efektivněji.

Mobilní data - Opera Max

Update totiž přináší možnost komprese videí ze serverů, jako YouTube nebo Netflix. To v praxi znamená, že snížíme jejich kvalitu a tím také náročnost na přenos dat. Stejně nová funkce funguje také v případě obrázků nebo streamované hudby ze serverů, jako Pandora, YouTube Music nebo Saavn. Kdo by však čekal podpory Spotify nebo Google Music, bude zklamán, neboť těchto služeb se nedočkáme.

Samotní vývojáři navíc přišli s informací, že při maximálním nastavení zvládne aplikace snížit nároky na přenos dat až o 50 %. Jestliže se tedy často potýkáte s vyčerpaným limitem dat, neváhejte vstoupit do obchodu Google Play, kde je aplikace dostupná zcela zdarma.

Samsung Max Privacy VPN and Data Saver
Samsung Max Privacy VPN and Data Saver

Jakým způsobem šetříte mobilní data vy?

Zdroj: androidcommunity.com.

Kuba Drhlík
O Autorovi - Kuba Drhlík

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)