Levný telefon a luxusní auta – Moto G dostává Ferrari Edition

moto G – ferrari

Značku Ferrari si určitě nespojíme s něčím, co je levné, běžně dostupné a pro všechny. Naopak v nás evokuje luxus, exkluzivitu a samozřejmě vysokou cenu. Moto G k představám o značce Ferrari ani trochu nesedí, ale co se nestalo? Protipóly se zřejmě přitahují a tak se výrobce telefonů a italský producent “superaut” spojili, aby vzniklo Moto G Ferrari Edition.

moto G - ferrari edition

Jestli teď čekáte telefon vyvedený v hliníku, kůži, skle a dalších luxusních materiálech, musíme vás zklamat. Moto G je zkrátka telefon pro masy, který nemíří na nejnáročnější zákazníky. Přesto se na něm Ferrari Edition podepsala. Samozřejmě nemůže chybět logo Ferrari, tedy žlutý štít s černým koněm. Zadní kryt je vyroben z kevlaru. Kromě pocitu, že vlastníte telefon, na kterém se podílelo Ferrari, toho už moc nedostanete. Vevnitř se skrývá klasické Moto G se 16GB úložištěm.

moto G - fer

Zajímavostí je, že Moto G není prvním příkladem spolupráce Motoroly a Ferrari. Ti s dlouhou pamětí si možná vzpomenou na Motorolu i867 Ferrari. Ta dorazila na brazilský trh v roce 2012 a poháněl ji Android 2.1. Moto G tak pokračuje v přinášení “luxusu pro všechny”. Speciální edice nejdříve zamíří na mexický trh. Uvidíme, do kolika zemí se nakonec rozšíří.

Motorola i867 - ferrari edition

Zdroj: AC.

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)