Heroes of Order and Chaos – DotA, LOL, či Heroes of Newerth na vaše telefony

heroesssss

Novinka od Gameloftu, která přináší klasický MOBA (multiplayer online battle arena) mechanismus na mobilní zařízení, to je Heroes of Order and Chaos. Na stejném systému hraní fungují hry, jako jsou DOTA, Heroes of Newerth, či League of Legends. Zajímá vás, jak se tato hra na telefonech/tabletech hraje? Stačí zhlédnout video z naší produkce a udělat si vlastní obrázek.

Heroes of Order and Chaos – DotA, LOL, či Heroes of Newerth na mobilní telefony

Heroes of Order and Chaos - DotA, LOL, či Heroes of Newerth na mobilní telefony

Pakliže jste o výše zmíněných hrách v životě neslyšeli, malinko vám nastíním, o co v nich jde. Na mapě se nachází 2 základny. Úkolem každého týmu je zničit tu protilehlou. Ovládáte jednoho hrdinu, získáváte s ním levely a kupujete si výbavu za získané peníze. V těchto hrách je na výběr velké množství hrdinů, kde každý z nich má určitou roli (tank, healer, fighter, apod.), a proto je dobré ještě před začátkem hry zvolit tu správnou týmovou kombinaci.

lol1

Jak už bylo jednou řečeno, jedná se o týmovou hru. Budete tedy muset spoléhat na vaše zbylé 4 hrdiny. Kooperace zde bude absolutním základem. Bez ní nelze dosáhnout úspěchu. V hrách tohoto typu se setkáte s velkými rozdíly „skillu“ jednotlivých hráčů. Zpočátku hraní je nutné se obrnit velkou dávkou trpělivosti.

Naše video slouží pouze jako první pohled z této hry. Později se dočkáte i samotné recenze této komplexní hry.

Heroes of Order & Chaos
Heroes of Order & Chaos

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)