Menu

Firefox je nyní k dispozice ve verzi 10.0 – vylepšuje synchronizaci a vykreslování WebGL

Tento týden byl aktualizován na verzi 10.0 internetový prohlížeč pro Android Mozilla Firefox. Nová verze přináší změny v podobě vylepšené synchronizace záložek mezi vaší desktopovou a mobilní verzí prohlížeče. Také by mělo být vidět celkové zlepšení vykreslování stránek pomocí WebGL. Kompletní seznam vylepšení, která by měla přinést lepší pocit z používání, naleznete zde.

 

Firefox

Firefox

 

Firefox
Mozilla
Verze10.0 (31. 1. 2012)
Velikost15 MB
2.0+

Zdarma

Zdroj:Phandroid

 

Komentáře

hreba

hreba

3.2.2012 7:16

hmmm synchro zalozek? to je fajn, umi to synchronizovat i historii stranek a vyhledavani? telefon je na reklamaci zrovna nemuzu to vyzkouset, pokud mate nekdo moznost dejte vedet. dik

Skaven2

Skaven2

3.2.2012 8:52

by mohly uz konecne zprovoznit flashplayer :(

jozka.1

jozka.1

3.2.2012 10:06

Nevim jak ostatnim, ale me se spatne zobrazuji ceske znaky, takze nepouzitelne…

bkf1

bkf1

3.2.2012 11:04

Pokus hezky, ale vedle Opery to porad vypada, jako nejaka beta a nekdy mozna i alpha verze… treba s centrumem ma vcelku problemy… s tech aktualnich MOBILNICH prohlizecu mi porad VYRAZNE lepe vychazi Opera… Dolphin vypada slibneji, ale na Operu take dost ztraci…
PS: testovano na SGS1

ic

ic

3.2.2012 16:30

Kvalitou mobilního FF jsem byl přímo zděšen… čekal jsem něco alespoň trochu podobného jako desktopová verze, ale to vůbec… doplňky z desktopové verze v mobilní nejedou a mobilních addonů je co by na prstech jedné ruky vysloužilý dřevorubec napočítal. Navíc česká verze naprosto nepoužitelná a celkově velmi pomalé, problikává obrazovka a prohlíčež co hodinu spadne.

Beta verze rozhodně lepší, ale stále neohromí, prohlížeče na Androidu jsou všechny vcelku nezralé, což je myslím velká škoda.

Marsec

Marsec

4.2.2012 20:08

Tohle je hromadne vyzváni všech, ktere *** čtení komentářů netykajicich se obsahu článku, ktere tady dokola publikuje jeden *** s nickem Zonda. Už me to prostě vylozene *** cist jeho debaty, ktere mi narusuji muj relax, což je i čtení vašich komentářů, což beru většinou jako přínos k tématu. Vím, že to *** hodně čtenářů a me už hodně, proto pisu sproste!
Takže prosim vyzyvam všechny k hromadnému poslání Zondy do ***!!!
ZONDO BEZ DO ***!!!

RSS (komentáře k článku)