Internetový prohlížeč Samsung Browser dostane mnohem více rozšíření

samsung internetový prohlížeč pro telefon

Internetový prohlížeč Samsung je jedním z mála příkladů, kdy uživatelé preferují aplikaci od výrobce před jejich ekvivalentem od Googlu. Od té doby, co Samsung spustil podporu tohoto prohlížeče i pro jiné telefony, než pro rodinu Galaxy se stal tento prohlížeč jedním z vůbec těch nejpopulárnějších pro systém Android.

Prohlížeč je populární díky podpoře rozšíření, brilantně zpracovanému tmavému režimu a také rychlému jádru, který je založen na Chromiu od Googlu. Internetový prohlížeč Samsung nyní přidává podporu ještě více typů různých rozšíření. Až doposud podporoval pouze základní rozšíření, které blokovalo obsah či Amazon Asistenta. Blokování reklam je jedním z hlavních důvodů používání doplňků. Například Firefox pro Android podporuje mnohem více specifičtějších typů těchto rozšíření, která nejen upravují stránky ale také mění chování celé aplikace.

Nejnovější verze tohoto prohlížeče má být kompatibilní s WebExtensions, což je standard, který používají například prohlížeče Chrome, či právě Firefox. To znamená, že bude Samsung Internet podporovat všechny doplňky, které jsou již vytvořeny pro Chrome, Firefox, Operu a další prohlížeče. Rozšíření je však dostupné pouze v Galaxy Store, takže bude nová funkce zatím pouze exkluzivně pro Samsung telefony. Kromě toho potřebujete zařízení s Androidem 10, přičemž plná verze zatím zamířila jen na Galaxy S10. Uvidíme, zda se někdy dostane i do dalších telefonů.

Samsung Internet Browser
Samsung Internet Browser

Používáte Internetový prohlížeč Samsung?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)