Nový Android prohlížeč Mozilla Fenix můžete stahovat. K dispozici je betaverze

mozilla fenix betaverze stazeni

Prohlížeč Mozilla Firefox v poslední době nedostává mnoho aktualizací. Důvodem je to, že vývojářský tým pracuje na novém prohlížeči s názvem Mozilla Fenix. Společnost nyní zveřejnila betaverzi na Google Play. Novinku si tak může každý vyzkoušet.

Nový Mozilla prohlížeč je k dispozici v betaverzi

Změn a nových nových je v prohlížeči Fenix mnoho. V první řadě se kompletně předělal správa karet, běží na rychlejším enginu, má nový vzhled včetně podpory tmavého režimu apod. Lišta a ovládací prvky jsou úplně dole a podle prvních reakcí uživatelů, jde na první pohled vidět oproti Firefoxu změna v rychlosti a plynulosti celého prohlížeče.

Pokud chcete mít plnohodnotný přístup do betaverze Fenixe, musíte se nejprve přihlásit do speciální Google skupiny určené pro testování. Poté se vám zpřístupní aplikace na Google Play a budete ji moct jednoduše stáhnout, zároveň budete dostávat aktualizace. Pokud ale nechcete řešit registrace do skupin, tak můžete betaverzi rovnou stáhnout ručně z APKMirror.com. Musíte však počítat s tím, že nebudete dostávat aktualizace aplikace, budete je muset stahovat ručně.

Vyzkoušíte prohlížeč Mozilla Fenix?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)