Sdílejte soubory z telefonu jednoduše a bezpečně. Poslouží nová aplikace Firefox Send

mozilla firefox send

Mozilla už dávno není jen společnost tvořící webový prohlížeč. Pouští se i do dalších odvětví. A to třeba do rychlého a bezpečného odesílání souborů z telefonu. Původně šlo o malý projekt několika vývojářů, společnost z něj ale vytvořila nový produkt s názvem Firefox Send.

Firefox Send ulehčuje posílání souborů nejen mezi PC a mobilem

S vydáním aplikace na Google Play se vylepšilo hned několik věcí. V první řadě se zrychlilo nahrávání souborů, ale také se přidaly nové možnosti, jak nakládat s uloženými soubory. Můžete nastavit když odkaz se souborem vyprší, nastavit přístup určitým osobám, po kolika stažení se má soubor vymazat a případně můžete soubor zaheslovat.

Send lets you share large files in one step – send.firefox.com

Send lets you share large files in one step - send.firefox.com

Dobrou zprávou je to, že stahovat se soubory dají i bez aplikace či třeba prohlížeče Firefox. Normálně můžou uživatelé uploadovat maximálně 1GB soubor, pokud se ale přihlásí k Firefox účtu, tak se maximální povolená velikost zvýší na 2,5 GB. Na PC či třeba v mobilním prohlížeči můžete využít i webovou stránku send.firefox.com, na které můžete uploadovat soubory. Pro Android je k dispozici i speciální aplikace, kterou můžete stahovat níže.

Firefox Send
Firefox Send

Vyzkoušíte novou službu od společnosti Mozilla?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)