Nový Firefox pro Android se naučil nové kousky s kartami

Firefox seznam nedávno zavřených karet

Společnost Mozilla pokračuje ve vylepšování svého prohlížeče Firefox pro Android. Jedna z aktuálních novinek z verze 82 potěší všechny, kteří se často potřebují ohlédnout za nedávno zavřenými kartami. Oblíbený prohlížeč se dostal do rukou všech Android uživatelů plošně na konci srpna. Je na něm tedy pochopitelně stále co ladit. Nyní došlo mimo jiné právě na funkci související s historií a případně náhodnými překliky. Mobilní Firefox nově nabídne seznam nedávno zavřených karet.

Stejně jako další prohlížeče i ten od Mozilly ukazuje po zavření karty bublinu, zda tak chcete skutečně učinit. Pokud šlo skutečně o omyl a vy tlačítko zpět promeškáte, nově nemusíte složitě pátrat v historii. Ve správě karet bude co nevidět (verze Firefox 82 s touto funkcí má těsně před vydáním) zmíněný seznam nedávno zavřených. Bude v něm maximálně pět posledních položek. Tato možnost byla dostupná ve staré podobě Firefoxu a v dalších testovacích verzích, teď na ni opět dojde v ostrém vydání.

Firefox Fast & Private Browser
Firefox Fast & Private Browser

Jak často se vracíte k zavřené kartě?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)