Elegantní fialový OnePlus 6T: Podívejte se, jak mu to sluší

Fialový OnePlus 6T

Dostupný pro nás bude OnePlus 6T až od zítřka, přičemž zatím víme o jeho dvou barevných variantách – zrcadlově černé a půlnočně temné. Nově se k nim přidává třetí varianta – stylově fialová. Jak vypadá fialový OnePlus 6T?

Výrazná fialová doplní stávající tmavé modely OnePlus 6T

OnePlus 6T byl představen už před týdnem. Přinese čtečku otisků integrovanou v displeji, 6,41 palcový displej s drobným, kapkovitým výřezem a moderní HW výbavou. Podrobnější informace naleznete v našem představujícím článku o OnePlus 6T. Co se týče barevných variant – ty zatím byly oficiálně oznámeny dvě – zrcadlově černé a půlnočně temné. Obě nesou odstíny černé barvy. Obě jsou vyrobeny ze skla, přičemž zrcadlově černá tak i na první pohled vypadá. Půlnočně temná je také ze skla, ale její povrch působí kovovým dojmem. Nyní je doplní třetí barva – elegantní fialová.

Nová barevná varianta mění své barevné odstíny dle úhlu pozorovatele od tmavě fialové až po odstíny růžové. Záda jsou tedy vyrobena z nějakého lesklého materiálu. Materiál zad tedy bude určitě skleněný stejně jako ostatních barevných variant.

Fialový OnePlus 6T - tři barvy

Vidíme všechny tři barevné varianty zad. Zleva: fialová, zrcadlově černá a půlnočně temná.

Zmínka o fialovém modelu se přitom dnes neobjevila poprvé. Už minulý týden se v krátkosti objevil fialový OnePlus 6T zalistován na německém Amazonu s cenovkou 580€ za 8/128 GB variantu, po přepočtu 15 000 Kč, což odpovídá cenám za tmavé modely. Fialová varianta se navíc dnes objevila i na oficiálních stránkách výrobce, takže fialový model určitě spatří světlo světa. Pokud plánujete koupi OnePlus 6T, můžete využít redakční referral odkaz, se kterým obdržíte bonus 20 eur na příslušenství.

Plánujete koupi OnePlus 6T? Jak se vám líbí fialový OnePlus 6T?

Zdroj: gizarena.com (via)

Jiří Řáha
O Autorovi - Jiří Řáha

Mým první telefonem byl, dnes již pravěký, Ericsson r310s s obrovskou anténou ve tvaru žraločí ploutve na vrchu zařízení. Následovala téměř dekáda telefonů od Nokie.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)