Výrobce baterií Energizer představil smartphone: Jak na tom bude výdrž?

energizer smartphone

Energizer je známý hlavně pro své baterie. Tvoří ale také telefony. Nyní se představil model Power Max P600S, který se “překvapivě” zaměřuje na výdrž. Telefon nabízí velkou 4500 mAh kapacitu baterie.

Nový Energizer telefon se zaměřuje na výdrž

Ve standby režimu by měl údajně telefon vydržet až 16 dní, to samozřejmě moc neřekne, protože telefon většinou jen tak nenecháváte ležet na stole. V dalším odstavci tiskové zprávy výrobce tvrdí, že vydrží 12 hodin nepřetržitého používání, bohužel zde chybí přesnější detaily o tom, co znamená “používání”. Nicméně kapacita baterie 4500 mAh nasvědčuje tomu, že by Power Max P600S mohl vyčnívat. Telefon je také vybaven podporou rychlého nabíjení přes USB-C.

Jak můžete vidět z obrázků, tak už i tento telefon je vybaven 18:9 displejem s menšími rámečky, rozlišení má FullHD. Na zadní straně můžeme nalézt duální fotoaparát s 13 a 5 MPx, také je zde umístěna čtečka otisků prstů. Zajímavá je také imitace karbonu, která se nachází na zádech telefonu.

Pokud jde o výkon, tak v Energizer smartphonu nalezneme Mediatek Helio P25 a podle verze má 3GB RAM s 32GB úložištěm, nebo 6GB RAM s 64GB vnitřní pamětí. Podporuje také microSD karty nebo dvě SIM karty. Přímo z krabice bohužel poběží telefon na Androidu 7 Nougat. Cena momentálně není známá, do prodeje by měl ale jít do konce ledna. A to třeba na Amazonu, dostupnost v Česku nebyla prozatím oznámena.

Jak se vám líbí Energizer telefon?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)