Eastar Takee 1: Světově první “holografický” smartphone?

22298_1051118_516910

Jsou společnosti, které svou strategii výroby telefonů zaměřují například na co nejmenší tloušťku. Jiní se zase zaměřují na co nejlepší výkon. Nová společnost na trhu Eastar se ale rozhodla vydat zcela novou cestou a vytvořila světově první holografický telefon na světě.

estar-takee-1-hand-970x646-c

Telefon Takee 1 vám nyní možná trochu připomíná smartphone Amazon Fire, který díky čtyřem předním kamerám snímá váš pohyb, ale Takee 1 jde ještě dál a čtyřmi kamerami, kterými taktéž disponuje, bude snímat obraz a z nasbíraných dat poté vytvářet holografický obraz. Zdá se to neuvěřitelné, a tak zatím zůstáváme trochu skeptičtí, protože není nikde vysvětleno, jak se této technologie společnosti podařilo docílit, a tak zde existuje stále možnost, že se jedná o dynamické rozhraní s hloubkovým efektem, který nabídne spíše 3D efekt. Domníváme se, že přiložené video je z velké části upravené a zinscenované tak, aby vzbuzovalo dojem “real-time” holografu. Video totiž kombinuje jak 3D technologii, tak i náznak holografu, a tak je těžké prozatím určit, o co vlastně půjde. No, podívejte se na video a posuďte sami.

22298_1051118_516910

Takee 1 nabídne 5,5palcový displej s FullHD rozlišením. Srdcem telefonu bude osmijádrový procesor MediaTek s taktem 2 GHz, kterému bude sekundovat 2GB RAM. Kromě čtyř předních objektivů nabídne telefon ještě jeden na zadní straně, a to s 13 Mpx. Vnitřní paměť bude dosahovat 32 GB a co se týká baterie, tak tu zde nalezneme s kapacitou 2500 mAh.

亿思达Estar—takee全息手机概念视频

亿思达Estar—takee全息手机概念视频

Co říkáte na video? Jedná se opravdu o “real-time” holograf nebo „pouze“ 3D technologii?

Zdroje: phonearena, digitaltrends.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)