Dostaňte ve firmě z chytrého telefonu a tabletu co potřebujete – vlastní aplikace

wd_fleet – velky obrazek-na-uvod

Komerční článek

Ještě před pár lety byl telefon nástrojem pro komunikaci a posílání krátkých textových zpráv. Vrchol jeho schopností usnadňujících váš každodenní život představoval budík, nebo kalendář.

Pak ale přišel Apple se svým iPhone, krátce po něm Google představil telefony s Androidem a svět mobilních telefonů i komunikace vůbec se zásadně změnil. Z původně  jednoúčelového zařízení se nyní stává plnohodnotný kapesní počítač s dotykovým displejem, který můžete použít takřka na cokoliv. V současnosti  již odkládáme z rukou notebooky a místo nich používáme stále více tablety.

Revoluci v používání chytrých telefonů a tabletů přinesla oficiální tržiště s aplikacemi, mezi která patří například Google Play nebo iTunes. Vyberete, zaplatíte  a software můžete prakticky ihned začít používat. Je to geniálně jednoduché, protože ze svého telefonu můžete udělat cokoliv a omezeni jste jen nabídkou vývojářů.

Ano, oficiální obchod je výborný, ale tak jako u všeho, ne vždy vám pro pracovní využití postačí aplikace, kterou vymysleli a pro splnění svých potřeb navrhli jiní. Pokud jste náročnější tak potřebujete něco, co by vám přesně vyhovovalo a na tržišti to není k nalezení. Uvažovali jste například o tom, jak by vaši firmu pozvedlo naučit tablety a chytré mobily to, co až doposud uměly klasické stolní počítače?

Direct-services zajišťuje vývoj mobilních aplikací pro mobilní operační systémy iOS, Android, Windows Phone 7, Symbian, BlackBerry a Samsung Bada

 

direct services

Mají odborníky zaměřující se na všechny v současnosti používané mobilní platformy a vyvinou pro Vaši firmu optimální řešení. Chcete po mobilních zařízeních něco více? Pak jste u nich správně.

  • Používáte ve firmě vlastní zavedený informační systém a jeho klientská část je k dispozici stále pouze pro Windows? Jste snad softwarová firma, kde takový systém sami vyvíjíte a nabízíte zákazníkům? Nechte si na míru připravit chytrého mobilního klienta a to pak přesně s těmi vlastnostmi a funkcemi, které potřebujete.
  • Máte e-shop s několika pobočkami, sklady a chcete oslovit nové zákazníky, nebo snad těm z řad stávajících nabídnout přidanou hodnotu? Vytvořte jim vlastní mobilní nákupní aplikaci, prezentujte své výhody spojené  s přehledným vyhledáváním napříč produktovou nabídkou a vyřaďte ze zorného pole i výběru zákazníků jakoukoliv konkurenci. Věřte, že v budoucnu se k vám budou rádi vracet.
  • Pracujete v reklamě a řešíte pro klienta projekt, který přímo vybízí k využití na tabletech a chytrých telefonech? Podpořte povědomí o značce či prodej samotný nápaditou a originální aplikací, která nabídne zákazníkům užitnou hodnotu a máte o propagaci postaráno.
  • Poskytujete svým klientům jiné služby a chcete s nimi být v kontaktu ať už se nachází kdekoliv? I vy jim můžete nabídnout moderní, rychlou a hlavně lepší cestu k Vám.
  • Máte nápad na výbornou aplikaci, která přes obrovskou díru na trhu doposud chybí? Vymysleli jste vtipnou hru, která chytí a chcete na tom vydělat? Nenechte svůj nápad zapadnout, uveďte ho v život! Nápad je přeci to, co stálo na počátku všech úspěchů.

 

Reference
Jednou z referencí vyvinutých Direct-services je klientská aplikace systému WebDispečink pro chytré telefony a tablety sloužící ke správě a kontrole firemního vozového parku, dále také efektivnímu vedení knihy jízd a tvorbě výkazu řidičům služebních vozidel. To vše pak ve spojení hned s několika druhy integrovaných navigací jako Google, nebo Sygic Fleet.

wd_fleet – velky obrazek-na-uvod

Jakou aplikaci můžou vyvinout pro Vás?

http://youtu.be/xypXQ-Qd2v8

Komerční článek

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (35)