Chystaný mobil Vivo iQOO nabijete do poloviny za čtvrt hodiny. I další parametry má skvělé

vivo iqoo baterie nabijeni

Teprve minulý týden jsme začali slýchat první informace o telefonu Vivo iQOO. Jedná se o úplně novou prémiovou značku tohoto čínského výrobce. Nyní jsme se dočkali nových informací a telefon vypadá rozhodně skvěle. Vybaven bude jen tím nejlepším, co má Vivo momentálně k dispozici. Očekává se například super rychlá 44W nabíječka, která nabije telefon do 50 procent za 16 minut. Ale i další parametry jsou hodně zajímavé.

Vivo iQOO bude novým prémiovým telefonem s ultra rychlým nabíjením

Má jít o první telefon na trhu s takto rychlým nabíjením. Baterie má mít kapacitu 4 000 mAH. Během 16 minut ji dobijete do poloviny. Kompletní nabití telefonu pak bude za 46 minut. Nové nabíjení se má nazývat Super FlashCharge. V telefonu nebude chybět i čtečka otisků prstů v displeji.

iQOO 44W Charging Effect

iQOO 44W Charging Effect

Každopádně i další parametry telefonu jsou hodně dobré. Očekává se čipset Snapdragon 855, který doplní 6/8/12 GB paměti RAM a až 256 GB vnitřní paměti. Displej má mít velikost 6,41 palců, půjde o AMOLED panel s podporou HDR. Na zadní straně se nachází tři fotoaparáty s 13 + 12 + 2 MPx. Přední selfie kamera má 12 MPx. Rovnou poběží na Androidu 9 Pie a nadstavbě FunTouch OS. Oficiálně představen má být již zítra v Číně.

vivo iqoo parametry

Jak se vám líbí rychlé nabíjení u Vivo iQOO?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)