Chameleon Launcher spatřen na telefonu

chameleon-launcher

Projekt Chameleon Launcher vypadal před představením velmi dobře, neboť měl přinést prostředí domácí obrazovky s netradičním a stylovým designem, navíc umí tento Launcher reagovat na vaše umístění a podle toho vám nabídnout pracovní plochu, kterou by mohla vaše lokace vyžadovat. Zklamání však přišlo po vydání, neboť byl Launcher drahý, nabízel málo Widgetů, byl pomalý, nestabilní a chyběla mu správná dávka customizace. Tento Launcher jsme pro vás otestovali v naší recenzi. Už delší dobu se proslýchá, že by mohl Chameleon zavítat také na mobilní telefony, což potvrzuje i video s Nexusem 4, na kterém Chameleon Launcher běží.

The New Chameleon. Bringing Sexy Back!

The New Chameleon. Bringing Sexy Back!

Launcher vypadá opravdu dobře, vidíme také několik zajímavých prvků, nicméně se zdá, že rychlost ani  plynulost zatím nebyla úplně vyřešena. Trochu se nám zdálo, že animace trvaly příliš dlouho a mezi tapnutím uživatele a provedením dalšího kroku byla krátká odmlka.

zdroj: androidauthority.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nexus 4 main

První pohled na telefon Nexus 4! (video)

Články David Zmuda David Zmuda
2 min. uložit na později

Komentáře (8)