Bude takto vypadat svět ohebných displejů? A jak si jej představujete vy?

budoucnost ohebnych displeju lg

Příští rok uvidíme velké množství ohebných telefonů. Novinky chystá Samsung, Huawei, Lenovo, LG a určitě se během roku dostane na další značky. Ohebné displeje jsou prozatím na počátku, video od korejské společnosti LG však ukazuje, jak by za několik let mohl vypadat svět ohebných displejů.

Svět ohebných displejů: Bude takto vypadat budoucnost?

Mobilní telefony se neustále zvětšují a nyní už dosahují takových velikostí, jako tablety před několika lety. Do nekonečna se však velikost displejů zvětšovat nedá. Proto výrobci v posledních letech investují nemalé peníze do vývoje ohebných displejů. V uplynulých měsících už jsme mohli vidět první reálné detaily od Samsungu a dokonce jsme se dočkali již prvního ohebného telefonu.

LG OLED TV : You Dream We Display

LG OLED TV : You Dream We Display

Kam se ale můžou ohebné displeje posunout v budoucnosti? Nad tím se zamysleli lidé v LG a vytvořili zajímavý koncept s mnoha různými využitími ohebných zařízení. Samozřejmě o mnoha výtvorů ve videu ještě ani zdaleka není k dispozici technologie, která by něco podobného dokázala, ale jedná se o rozhodně zajímavé okénko do budoucnosti.

Jak si představujete budoucnost ohebných displejů vy?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)