Huawei připravuje kompletně bezrámečkový telefon

bezrámečkový telefon huawei

Vypadá to, že trend na minimálně další dva roky bude bezrámečkový telefon. Brzy bychom se takového telefonu mohli dočkat i od Huaweie, prozradil to přímo CEO Yu Chengdong.

Huawei chce vyrobit kompletně bezrámečkový telefon

Trendem posledních měsíců je zmenšovat rámečky kolem displeje. Měli jsme tu Xiaomi Mi Mix, pak LG G6 se svým Full Vision displejem, nadcházející Samsung Galaxy S8 má rovněž hodně malé rámečky. Nicméně ani jeden z těchto telefonů není skutečně bezrámečkový, vždy u nich můžeme vidět minimální rámeček. Přesně to chce změnit Huawei se svým připravovaným telefonem.

Informaci prozradil CEO Yu Chengdong při rozhovoru ohledně vydání telefonů Huawei P10 a P10 Plus. Samozřejmě jsme se nedočkali nějakých detailů, řekl jen, že se připravuje telefon, který je na přední straně zcela pokryt displejem a nemá vůbec žádné rámečky. Otázka je také, jak daleko je vývoj tohoto zařízení, ale vzhledem k nulovým únikům, to bude pravděpodobně za delší dobu.

xiaomi-mi-mix-konstrukce-displej-2

Mezitím připravuje svou další generaci telefonu s minimálním rámečkem i Xiaomi. Displej Mi Mix 2 by měl zabrat celkem 93% přední strany, to je o více než dva procenta více, než tomu bylo v případě první generace.

Co si myslíte o bezrámečkových telefonech? Měli by se na ně výrobci více zaměřovat?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)