AppParade již za týden: Přijďte zhlédnout nové mobilní aplikace a vyhrát telefon

2012-12-10-21.48.231

Jste vývojář aplikací a chtěl byste o své aplikaci dát vědět širokému publiku? Zajímáte se o aplikace a chcete vyhrát hodnotné ceny? Paky by vás mohla zaujmout akce s názvem AppParade, kde vyhrávají vývojáři a hlasující. Již po čtrnácté se ti nejlepší sejdou 24. února (20:30) v pražském Bio Oku, aby prezentovali své aplikace. Jak celá akce probíhá?

Každý z vývojářů dostane 3 minuty, po které musí odprezentovat svou aplikaci a přesvědčit hlasující, že právě jeho množina kódů je nejlepší. Hlavní výhru pro vývojáře věnovala společnost HTC (model One Max), pro jednoho hlasujícího je připravena Nokia Lumia 625, kterou věnuje Vodafone. Tento český operátor bude volit i svého vítěze skrze Divokou kartu Vodafone – autor aplikace získá komunikační podporu této společnosti.

appparade7-oko

Vstup na akci je zdarma (platí pro vývojáře i hlasující). Nutné je však vyplnit formulář, který naleznete v oficiálním článku. Ten je nutný vyplnit do 22. února do půlnoci.

Tak která applikace letos vyhraje?

zdroj: mediar.cz

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)