Menu

AppDetox: Aplikace, která vás plácne přes prsty při častém používání telefonu

Na smartphonech zkrátka trávíme příliš mnoho času. Mobilní telefon už dávno neslouží jen k telefonování – jejich základní funkci tvoří možnost instalovat a používat různé aplikace. Ať už se jedná o hry, klienty sociálních sítí nebo další zábavný obsah, zkuste jarní detox používání aplikací – AppDetox vám v tom rád pomůže.

Nevěnujte tolik času aplikacím, říká AppDetox

AppDetox si bere na paškál aplikace, které denně používáte. S jeho pomocí si můžete nastavit časový limit pro určité aplikace a vyhnout se tak jejich nadměrnému používání. Časové limity, četnost spuštění případně zajímavou restrikci, která vyžaduje k odemknutí na omezenou časovou dobu x kroků, lze nastavit pro určité dny zvlášť. Zatočíte tak hravě s prokrastinací a ještě si přitom zacvičíte!

K dispozici statistiky i seznam porušených pravidel

Pokaždé, když vámi nastavená pravidla porušíte, AppDetox vás upozorní a doporučí přestávku – pokud jste tvrdý oříšek a smartphone je vaším neustálým společníkem, porušení pravidel se bude zobrazovat v samostatném seznamu přímo v aplikaci. K dispozici je vám také statistika času tráveného nad specifickými aplikacemi, stejně jako seznam nastavených pravidel.

 

Komentáře

Jiří Pleskot

z aplikace
21.4.2016 15:25

Dobrá aplikace. Nejdříve jsem používal AppBlock, a pak přešel na tohle. A mimochodem taky jsem to doporučoval v komentáři ke článku o aplikaci MyApps Time.

Jiří Pleskot

z aplikace
21.4.2016 15:27

A můžu se zeptat proč je na hlavní fotce článku S7ička a ne ikona AppDetoxu?

pavelkofi

z aplikace
21.4.2016 19:35

Mě se moc líbí, že to vůbec někoho napadlo :)

pavelkofi

z aplikace
21.4.2016 19:38

pro Jiří Pleskot asi proto, že s7 je už fakt návykový foun :)

Orbit09

z aplikace
21.4.2016 22:01

Jiří Pleskot: Protože Samsung je velkým sponzorem Světu Androida a hodně jim platí za reklamu.

RSS (komentáře k článku)