AppDetox: Aplikace, která vás plácne přes prsty při častém používání telefonu

Samsung Galaxy S7 DPI

Na smartphonech zkrátka trávíme příliš mnoho času. Mobilní telefon už dávno neslouží jen k telefonování – jejich základní funkci tvoří možnost instalovat a používat různé aplikace. Ať už se jedná o hry, klienty sociálních sítí nebo další zábavný obsah, zkuste jarní detox používání aplikací – AppDetox vám v tom rád pomůže.

Nevěnujte tolik času aplikacím, říká AppDetox

AppDetox si bere na paškál aplikace, které denně používáte. S jeho pomocí si můžete nastavit časový limit pro určité aplikace a vyhnout se tak jejich nadměrnému používání. Časové limity, četnost spuštění případně zajímavou restrikci, která vyžaduje k odemknutí na omezenou časovou dobu x kroků, lze nastavit pro určité dny zvlášť. Zatočíte tak hravě s prokrastinací a ještě si přitom zacvičíte!

K dispozici statistiky i seznam porušených pravidel

Pokaždé, když vámi nastavená pravidla porušíte, AppDetox vás upozorní a doporučí přestávku – pokud jste tvrdý oříšek a smartphone je vaším neustálým společníkem, porušení pravidel se bude zobrazovat v samostatném seznamu přímo v aplikaci. K dispozici je vám také statistika času tráveného nad specifickými aplikacemi, stejně jako seznam nastavených pravidel.

AppDetox - App Blocker for Digital Detox
AppDetox - App Blocker for Digital Detox

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)