Android Wear – vyzkoušejte si nový launcher ve svém telefonu

android-wear-cover

Google na nás v průběhu týdne nahrnul slušnou porci novinek, mezi kterými najdeme i rozhraní Android Wear. Aktuálně je určeno především chytrým hodinkám, ale jeho použitelnost se může rozšířit i na další wearables.

Android Wear 2

Všechny vlastnosti nového prostředí jsme vám představili v samostatném článku, dnes se podíváme na to, jak si Android Wear vyzkoušet. Kolegové z AndroidPolice uvolnili APK soubor, jenž vám po instalaci umožní launcher vyzkoušet. Vzhledem k tomu, že se jedná o jednu z prvních variant, nečekejte tunu funkcí. Pokud vás ovšem novinka od Googlu zaujala, určitě nepohrdnete možností ji vyzkoušet.

android wear

Po instalaci ho stačí nastavit místo vašeho běžného launcheru a máte hotovo. Na mém HTC One nebyl launcher příliš stabilní, ale možná budete mít více štěstí.

android wear 1

Jestli chcete prostředí na vlastní riziko vyzkoušet, stahujte zde či zde. Instalace vám půjde pouze pokud máte Android 4.4+.

Zdroj: AndroidPolice.

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)