Přehled desítek Android telefonů na Google I/O 2010

20. 5. 2010 1:45, autor: Jan Šesták
Kategorie Články

Ohodnoťte článek!1

Ačkoliv první den vývojářské konference Google I/O 2010 byl na Android poněkud skromný, přesto se v místě konání dalo narazit na žhavé novinky. Server Phandroid.com přinesl sadu fotografií zachycujících několik desítek Android telefonů různých tvarů, značek, a nejspíš i zemí konečného prodeje. Mě osobně nejvíce zaujal model Sharp KDDI ISO1.

Druhý den konference I/O začne v 8:30 tamního času (17:30 SELČ) prezentací, na které bychom se prý měli dočkat překvapení. Pokud u toho chcete být, můžete celou prezentaci sledovat živě na Youtube a s námi o ní diskutovat na našem chatu.


Štítky: , ,

Zobrazit QR kód

Komentářů: 3 »

  • Hmm, tak typci z phandroida mne predbehli :) Taky jsem tady ty telefony dneska fotil… ale ne takhle podrobne.

    Michal | 20.5.2010 @ 06:00 | 208.78.235.xxx

    • A zase jenom tři s qwerty klávesnicí? A z toho ten Sharp navíc vypadá spíš jak netbook. Na druhou stranu to LG vypadá slušně, ještě by k těm telefonům mohli psát parametry :-)
      Zajímalo by mě podle čeho ty mobily na tuhle „výstavu“ vybírali. Kde je třeba HTC, Nexus, Huawei atd. A nejvíc mi tu chybí Inbrics M1, vypadá to, že se po něm slehla zem… nebo o něm má někdo nějaký novinky?

      S.T.E.A.K. | 20.5.2010 @ 08:18 | 194.213.41.xxx

      • Nexus a nejaky Huaweii mezi nima urcite byl. Takze pokud tady neni, panove z phandroida to mozna nenafotili uplne poradne.

        A myslim ze je vybirali podle toho, s kym se jim podarilo nakontaktovat aby telefon pro akci pripravil :)

        Michal | 20.5.2010 @ 08:46 | 12.238.247.xxx

      RSS komentářů k tomuto příspěvku. TrackBack URL

      Napsat komentář

      Pokud se váš komentář nezobrazí ihned po jeho odeslání, kontaktujte nás prosím na info@svetandroida.cz (může za to filtr proti spamu).