Zombie masakr ve vašem telefonu

zombies_featured

Screenshot_2012-04-18-11-11-52

Hráli jste hru Fruit Ninja? Určitě ano. Sekání ovoce na kousky vhodné do salátu byla jedna z her, kterou spousta lidí zabíjela hodiny a hodiny času. A co byste řekli na hru s podobným principem, akorát se bráníte před zombíky?

Ano, hra Yay! Zombies funguje stejně, jako zmiňovaný Fruit Ninja. Po obrazovce vám lítají zombíci, které musíte alespoň jednou rozseknout. Pokud se vám je podaří rozseknout na menší části (skoro zombie kaši) dostanete bonusové body za ponížení. Možné je i získání combo bonusu při rozsekání tří a více zombíků. Ovšem není to tak jednoduché, jak se zdá – často se mezi zombíky objeví bomba, kterou když rozseknete, hra pro vás končí a musíte začít znovu. Čas od času vám po obrazovce přeleze useknutá ruka. Některé z nich vám mohou přidat život, zpomalit čas či znásobit získané body. Spousta z nich však nedělá vůbec nic. Výhodou těchto ručiček je to, že když vám spadnou tak vám, na rozdíl od zombíků, neubyde život.

Yay! Zombies Official Trailer HD – iPhone/Android Game

Yay! Zombies Official Trailer HD - iPhone/Android Game

Hra funguje ve dvou módech: Classic a Blitz. V klasickém módu prostě sekáte jednoho zombíka za druhým, sbíráte komba a užíváte si všude kolem létající tkáň. V módu Blitz máte čas hraní omezený na 60 sekund a musíte během něj nasbírat co nejvíce bodů. V tomto módu je také pozměněno chování bomby při přeseknutí – neukončí vám hru, ale sebere vám 5 vteřin ze zbývajícího času.

K dispozici máte dvě zbraně – řeznický sekáček (se kterým budete trávit ze začátku většinu času) a MP5, kterou získáte až po nasbírání 1000 bodů.

Yay! Zombies
Yay! Zombies

Ondřej Kadlec
O Autorovi - Ondřej Kadlec

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)