Menu

Zombie masakr ve vašem telefonu

Hráli jste hru Fruit Ninja? Určitě ano. Sekání ovoce na kousky vhodné do salátu byla jedna z her, kterou spousta lidí zabíjela hodiny a hodiny času. A co byste řekli na hru s podobným principem, akorát se bráníte před zombíky?

Ano, hra Yay! Zombies funguje stejně, jako zmiňovaný Fruit Ninja. Po obrazovce vám lítají zombíci, které musíte alespoň jednou rozseknout. Pokud se vám je podaří rozseknout na menší části (skoro zombie kaši) dostanete bonusové body za ponížení. Možné je i získání combo bonusu při rozsekání tří a více zombíků. Ovšem není to tak jednoduché, jak se zdá – často se mezi zombíky objeví bomba, kterou když rozseknete, hra pro vás končí a musíte začít znovu. Čas od času vám po obrazovce přeleze useknutá ruka. Některé z nich vám mohou přidat život, zpomalit čas či znásobit získané body. Spousta z nich však nedělá vůbec nic. Výhodou těchto ručiček je to, že když vám spadnou tak vám, na rozdíl od zombíků, neubyde život.

Hra funguje ve dvou módech: Classic a Blitz. V klasickém módu prostě sekáte jednoho zombíka za druhým, sbíráte komba a užíváte si všude kolem létající tkáň. V módu Blitz máte čas hraní omezený na 60 sekund a musíte během něj nasbírat co nejvíce bodů. V tomto módu je také pozměněno chování bomby při přeseknutí – neukončí vám hru, ale sebere vám 5 vteřin ze zbývajícího času.

K dispozici máte dvě zbraně – řeznický sekáček (se kterým budete trávit ze začátku většinu času) a MP5, kterou získáte až po nasbírání 1000 bodů.

Yay! Zombies Free
drahtwerk
Verze1.0 (14. 4. 2012)
Velikost19 MB
2.2+


Zdarma

 

Komentáře

Šimon Prokopec

Šimon Prokopec

18.4.2012 13:40

Staženo jdu testovat :)

Šimon Prokopec

Šimon Prokopec

18.4.2012 13:47

Docela chytlavá hra která zabaví :)

Raider

Raider

18.4.2012 15:09

No na Fruit Ninja to nemá ani zdaleka… Nechytla mě tahle hra.

RSS (komentáře k článku)