Číňané zbrojí, 30. června představí novinky Xiaomi, Huawei i Meizu

huawei-honor-4x-mwc-2015-7

Známé čínské společnosti již delší dobu patří k výrobcům, kteří značně dokážou zamíchat trhem. Vypadá to, že konec měsíce bude pro fanoušky mobilních telefonů s Androidem velmi zajímavý. Tři čínské společnosti – Xiaomi, Huawei a Meizu – totiž představí své nové produkty. V případě společnosti Huawei to bude nový vlajkový model Huawei Honor 7, o kterém unikají na internet všemožné spekulace a informace. Zahanbit se nenechá ani Meizu, které představí rovněž svůj TOP model v podobě Meizu MX5. Ke dvojici čínských výrobců se nejspíše připojí i Xiaomi, které chystá dosud neznámou novinku právě na 30. června. Tuto informaci na svém profilu zveřejnil Bin Lin, ředitel společnosti. Spekuluje se, že by se mohlo jednat o vstup na brazilský trh.

Huawei Honor 7 dostane konkurenci v podobě Meizu MX5 (na obrázku)

Meizu-mx5-huawei honor 7

Jsme přesvědčeni, že minimálně Huawei Honor 7 bude velmi zajímavé zařízení, které se oficiálně dostane také do našich končin. Stejně tak Meizu má v naší zemi již oficiální distribuci, a tak se těšíme také na Meizu MX5. Zůstaňte proto naladěni.

zdroj: gizmochina.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)