TOPlist

Povinnost do každé domácnosti? Xiaomi představilo noční světlo Mijia Night Light 3 za pár korun!

xiaomi chytré noční světlo
  • Xiaomi představilo v pořadí již třetí generaci oblíbeného nočního světla
  • MIJIA Night Light 3 nabízí lepší výdrž baterie i příjemnější světlo
  • Stále si zachovává nízkou cenu, v Číně stojí pár stovek

Xiaomi opět rozšiřuje svou nabídku chytrých doplňků pro domov a přichází s vylepšenou verzí populárního nočního světla Mijia Night Light. V pořadí již třetí generace se pyšní hezčím vzhledem, delší výdrží baterie a v neposlední řadě také příjemnějším osvětlením, navíc si stále zachovala nízkou cenu, která je pro čínské noční světýlko typická.

Noční světlo Xiaomi MIJIA Night Light 3 nabízí oproti svému předchůdci difuzor, díky němuž je světlo měkčí a tím pádem i příjemnější pro oči. Navíc si můžete vybrat ze dvou úrovní jasu – nízký a vysoký – a přizpůsobit tak osvětlení například i podle toho, v jaké místnosti se bude vyskytovat.

Xiaomi-MIJIA-Night-Light-3

Díky duálnímu senzoru citlivému na světlo a pohyb se automaticky zapne, když se v noci přiblížíte, a po vašem odchodu se samo vypne, což je mimochodem hlavní výhoda chytrého světla. Hledání vypínače ve zcela temném prostředí je za prvé strašně otravné a za druhé může zavánět i nějakým tím úrazem. Zejména pokud přijdete nad ránem z hospody.

Světlo má také tlačítko pro manuální ovládání jasu a skrytá tlačítka (na zadní straně) pro nastavení režimu. Může se zapnout buď skrz již zmiňovaný senzor, avšak jej lze ponechat zapnuté i permanentně, případně ho úplně vypnout. O výdrž se stará vestavěná lithium-iontová baterie s kapacitou 600 mAh, která zajišťuje výdrž až 8 měsíců v režimu nízkého jasu. Nabíjení probíhá jednoduše přes USB-C port a trvá 3 hodiny. Díky kompaktnímu designu a nízké váze si světlo navíc můžete vzít kamkoliv s sebou, ať už na noční stolek, do dětského pokoje nebo na dovolenou.

xiaomi mijia noční světlo smart

Instalace je hračka, magnety ho snadno připevníte na kovové povrchy, a pokud chcete světlo umístit na jiný typ materiálu, stačí využít 3M lepicí pásku.

Xiaomi MIJIA Night Light 3 je v Číně dostupné za maloobchodní cenu 59 juanů (přibližně 200 Kč) a není jasné, zda se objeví v Česku. Předchozí generaci však nabízí hned několik e-shopů, takže šance jsou celkem vysoké.

Máte zkušenosti s chytrým osvětlením od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com 

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)