Jeden výřez nestačí: Pixel 3 XL telefony mají kvůli chybě rovnou dva

pixel 3 xl masivni vyrez

Výřez u Pixel 3 XL telefonů je pravděpodobně jednou z nejvíce kritizovaných věcí na jinak velmi povedeném zařízení. Jenže může být i hůř. Představte si, že se probudíte, chcete si ráno zkontrolovat novinky a na displeji z ničeho nic uvidíte druhý stejně masivní výřez, který je navíc na boční straně. Pro několik majitelů Pixel 3 XL telefonů to byla v posledních dnech realita.

Vtipný bug u Pixel 3 XL telefonů: Majitelé mají dva masivní výřezy v displeji

Zprávy o druhém softwarovém výřezu už se objevily minulý týden u prvních majitelů. Jenže vypadalo to tak bizarně, že to lidé brali jako vtípek a rýpnutí si do Googlu. Jenže od včerejšího večera se tato chyba začala vyskytovat u většího počtu uživatelů. Popravdě si nedokážeme u Pixel 3 XL představit horší druh chyby, než takovou, která znovu upozorní na masivní výřez.

V tuto chvíli není jasné, co přesně tento bug způsobuje. Naštěstí se nejedná o trvalý problém. Uživatelé, kterým se chyba ukázala, prozradili, že druhý výřez zmizel po restartu telefonu. Google se již vyjádřil, že o problémů ví a oprava vychází brzy. Mezitím už se na internetu objevily vtipy, že se jedná o únik chystaného Pixelu 4, nebo že si Google připisuje prvenství jako první společnost, která má na trhu telefon se dvěma výřezy.

Myslíte si, že se příští rok dočkáme telefonů, které mají dva výřezy v displeji?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)