Vyhodnocení soutěže: Napiš nám svůj příběh a vyhraj telefony Honor 6A

soutez vyhodnoceni honor 6a příběh

v polovině prosince jsme pro vás ve spolupráci se společností honor připravili soutěž o dva telefony honor 6a. nyní se dostáváme k vyhlášení dvou výherců, kteří si odnesou nové telefony od honoru. kdo napsal nejzajímavější příběh a může se na telefon těšit?

do soutěže přišlo mnoho zajímavých příběhů

pro účast v soutěži bylo nutné napsat nám do formuláře, proč byste tento telefon chtěli, co byste s ním dělali a jak ho používali. nešlo tak vůbec o štěstí ani o znalosti telefonů. celkově přišlo 44 delších i kratších příběhů. tyto příběhy byly následně předány českému zastoupení společnosti honor. a na ně čekal obtížný úkol. a to vybrat dva příběhy, dvě osoby, které si odnesou telefony.

o co se soutěžilo?

mobilní telefon honor 6a je určen opravdu pro každého. i v naší recenzi dopadl honor 6a velmi dobře a nejvíce potěší především nenáročné a začínající uživatele, kteří hledají dobrý poměr ceny a výkonu.

potěší také velmi dobrá výdrž na jedno nabití, nebo kvalitně zpracovaná konstrukce. to jsme si i nedobrovolně vyzkoušeli při testování, kdy nám honor 6a vypadl z poměrně velké výšky na betonový podklad. výsledkem bylo ale jen několik oděrek na stranách smartphonu. odolnost zvyšují i kovová záda, která se v této cenové kategorii jen tak nevidí. tento telefon získají rovnou dva výherci.

Honor 6A

Honor 6A

1.0
  • Displej 5.0, 720 x 1280 pixelů, IPS LCD, 294 ppi
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 430, Octa-core
  • RAM 2GB
  • Fotoaparát 13 MP
  • Baterie 3020 mAh
  • Cena od 2 540 Kč

opravdu to nebylo nic jednoduchého, jak nám i zástupkyně sama potvrdila. soutěž začala před vánočními svátky a pokračovala až do 26. prosince. proto většina soutěžících zvolila vánoční téma. nové telefony si nakonec odnesou uživatelé zdenda šmída a lukabs.

výherní příběh číslo 1

nejprve zde máme příběh uživatele zdenda šmída:

pod vánočním stromečkem u mé mamky se v temné krabiček choulí mobilní miminko, čeká na nového majitele a v procesorů se mu honí spoustu otázek.komu budu pomáhat, sloužit,komu ožiji v rukách? mamka dodělává poslední kousek kapříka a tajně doufám, že pod stromečkem na ni čeká mobilní miminko, páč jeji starý tlačítkový dědeček dosloužil. jsme po večeři, čekáme až zazvoní zvoneček, který značí že ježíšek byl pod stromečkem,ale žádný zvoneček neni slyšet,ke stromečku nás tentokrát volá tichoučké zvonění mobilu z jedné malinke krabičky pod stromečkem. mamce se rožnou oči, které skrývají slzy v koutku oči.bere zvonicí krabičku a vytahuje mobilní miminko, které už teď dobře ví , že je v dobrých rukou.na otázku kdo ho koupil? přece honor ježíšek

výherní příběh číslo 2

druhý příběh je pak od uživatele lukabs:

jako malé děcko jsem dostal svůj první mobilní telefon o dost později, než moji vrstevníci. psal jsem o něj ježíškovi pravidelně každý rok, ale pod stromečkem jsem ho našel až po několika letech. byl to nepopsatelný pocit, něco úžasného. dnes už vím, že mi můj bosh 909 dual nedal ježíšek, ale moje matka, která chtěla, aby mě mohla kdykoliv zkontaktovat a přesvědčit se, že jsem v pořádku. jak šel čas, lidé kolem mě měli novější zařízení než já a mě mrzelo, že si nemohu pořídit také takový telefon. stále jsem proto používal svůj bosh 909, díky kterému jsem mohl být v kontaktu se svými kamarády. ke změně došlo až na střední škole, kde jsem si na nový telefon ušetřil díky letní brigádě.

od té doby jsem se začal o telefony intenzivně zajímat, protože už to nebyly ty jednoduché telefony s třířádkovým displejem určené jen k telefonování, ale možnosti se rozšiřovaly. dnes všem svým známým radím s výběrem mobilního telefonu tak, aby vyhovoval všem jejich potřebám. zásadně vždy doporučuji zařízení s androidem, protože s ním mám bohaté zkušenosti. jen jediná osoba si ode mě dodnes nenechala poradit s výběrem telefonu. tou osobou je moje matka, která stále vlastní stařičkou nokii 3310 a nový telefon si nechce koupit kvůli tomu, že by se s ním nedokázala naučit. telefon honor 6a bych k letošním vánocům daroval právě jí, aby pro jednou zažila také ten nepopsatelný pocit radosti z nového telefonu, jaký jsem měl tehdy před lety já. konečně by mohla využívat všech výhod androidu, se kterým by se jí pracovalo o mnoho lépe, než se starou nokií.

ona tvrdí, že nový telefon nepotřebuje, ale to proto, že zatím nepoznala výhody, jaké dnešní smartphony nabízí. velmi by jistě ocenila například aplikaci záchranka až se jí zase udělá nevolno a nebude u sebe mít nikoho, kdo by jí pomohl. třeba příště díky této aplikaci už neupadne do bezvědomí, ale prozměnu se včas dostane do péče zdravotníků. každý z miliónů smartphonů má svůj vlastní příběh, ale tento honor 6a by nejen potěšil jednu osobu z miliónů lidí, seznámil by jí s operačním systémem android, nabídl nespočet výhod, oživil by letošní vánoce v jedné rodině, ale možná by jednoho dne zachránil i lidský život. šťastné prožití svátků vánočních a hlavně šťastné rodiny vždy pohromadě přeji redakci serveru http://www.svetandroida.cz.

výhercům cen gratulujeme a stejně tak moc děkujeme všem, kteří se soutěže zúčastnili. výherci budou kontaktováni na e-mail, kterým se registrovali na web www.svetandroida.cz.

jak se vám líbí výherní příběhy?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)