Vyhlášení soutěže: Buď originální a vyhraj celodenní natáčení s drony

soutěž drony

Přibližně v polovině ledna jsme v rámci oslav šestých narozenin našeho portálu vyhlásili další soutěž. Tentokrát jste mohli hrát o exkluzivní natáčecí den dle vašich představ, pomocí profesionálních dronů projektu AndruVision. Soutěž je již u konce a my samozřejmě známe jméno výherce.

Co soutěž obnášela?

Spolu s projektem AndruVision jsme vyhlásili soutěž, ve které měli zúčastnění soutěžící vymyslet, k čemu by využili takový exkluzivní natáčecí den s drony. Výhercem se pak měl stát soutěžící, který vymyslel nejoriginálnější téma natáčení.

Zúčastnit se mohl v podstatě každý. Stačilo, když zájemce napsal příspěvek, který obsahoval onen originální nápad na natáčení s drony a k tomu frázi „Soutěžím s www.andruvision.cz awww.svetandroida.cz“. Příspěvek musel být veřejně přístupný, mohl být sdílený na sociální síti, blogu nebo třeba v diskuzním fóru. A navíc, pokud jste měli více zajímavých nápadů, klidně jste nám jich mohli zaslat více najednou.

Zadání tedy bylo poměrně jednoduché a kreativní, s čímž souvisí i počet obdržených odpovědí. Kluci z AndruVision měli co dělat, aby vybrali ten nejoriginálnější příspěvek. Občas dokonce museli použít Google, aby zjistili, co vlastně některé z nápadů znamenají. Nakonec ale našli jasného favorita, který svým nápadem zaujal nejvíce.

Výherce známe, co si užije?

Výherce již tedy známe a budeme jej kontaktovat. A co může od výhry čekat? AndruVision se specializuje na komerční i nekomerční natáčení a focení pomocí dronů. Velký natáčecí dron má šest rotorů a unese až 1,5 kg. Zavěsit se na něj tedy dá libovolný foťák nebo kamera pro záznam v té nejvyšší kvalitě. Dalším strojem, kterým AndruVision disponuje, je menší čtyřrotorový stroj, který vyniká nejen 4k kamerou, ale také svou mrštností a obratností. Hodí se tedy zejména pro zákazníky, kteří potřebují překonat větší množství překážek. Mezi nejznámější zákazníky AndruVision patří například Manner nebo BigShock. 

ShowReel 2015 – AndruVision.cz

ShowReel 2015 - AndruVision.cz

A vy, kteří jste nevyhráli, nezoufejte. Svou šanci ještě jistě dostanete a další soutěž může udělat radost třeba právě vám.

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)