Menu

Vánoční wallpapery na váš displej

I když to tak venku nevypadá, Vánoce jsou téměř na spadnutí. Android Market doslova praská ve švech s nabídkou Vánočních wallpaperů. Letos je nadílka opravdu štědrá a pokud máte telefon se silným hardware, potěší vás propracovanost některých live wallpaperů. Uvedu dva, které se mi osobně velmi zalíbily.

1. 3D Christmas Live Wallpaper Fr

Atraktivní wallpaper s třpytivým stromečkem a časomírou ukazující zbývající dny do Vánoc. Hlavní přednosti wallpaperu jsou bohaté možnosti personalizace, různé motivy vzhledů, nastavení průletů 3D kamery a v neposlední řadě také fakt, že je aplikace zdarma.

3D Christmas Live Wallpaper Fr
Jetblack Software
Verze1.1F (listopad 28.. 2011)
Velikost623 kB
2.2+


Zdarma

2. Christmas HD

Sice placená, přesto opravdu povedená aplikace. Jemné textury, perfektní grafika. Přímo umělecké dílo. Hlavní předností jsou velmi realistický vzhled, přizpůsobitelné osvětlení stromečku, možnost nahrát svojí vlastní fotografii na krb, ohleduplnost k výdrži na baterii. Jako nevýhodu bychom mohli považovat oněch necelých 40 Kč a také fakt, že aplikace bude bezproblémová pouze na telefonech s dobrou HW výbavou.

Christmas HD
DualBoot Games
Verze1.1 (prosinec 6.. 2011)
Velikost4,4 MB
2.2+


37,95 Kč

 

Teď otázka pro vás, važené čtenáře. Jaké wallpapery byste vybrali vy?

 

Komentáře

czechiaa

czechiaa

11.12.2011 12:32

Pro spestření mobilu hezké, ale to bude taky hezky papat baterku :-)

sabe

sabe

11.12.2011 12:56

https://market.android.com/details?id=fishnoodle.snowfall&feature=apps_topselling_paid
Velmi krasny wallpaper, ktory priniesol zimu aspon do mojho mobilu :) Milujem ked snezi, takze teraz kazdu chvilu pozeram na telefon a tesim sa z toho ^_^ Navyse sa tam da zobrazit efekt polarnej ziary (dalsia vec co milujem) a obcas by sa tam mal objavit Santa Claus a cim blizsie su Vianoce, tym castejsie :) Este som ho ale nevidela… :)

ic

ic

11.12.2011 12:59

Já hlavně obyčejné obrázky, abych neplýtval výkonem a baterkou svého slabého stroje. Navíc nevím co ten první, ale Christmas HD jsem prohlížel, jak na něj byla slevová akce a je to teda hroznej kýč, to fakt nevím kdo by si tohle dal na plochu.

RSS (komentáře k článku)