Živé tapety pro Pixel 4 k dispozici na Google Play. Budou i na ostatní telefony?

google pixel 4 živé tapety

Když Google představil Pixel 4, zmínil také nápadité živé tapety, které reagují na dotyk či orientaci telefonu, přičemž nabízejí vkusné pohybové efekty. Nyní se na Google Play objevuje aplikace Pixel Live Wallpaper, která je však zatím dostupná pouze pro nové Pixely. Dočkáme se ji někdy i na ostatních telefonech?

Příchod této aplikace pravděpodobně znamená, že si nových tapet užijeme častěji, než pouze po aktualizaci na nejnovější Android. Očekává se, že Google bude své wallpapery oživovat jednou do měsíce a je více, než pravděpodobné, že se ji brzy dočkáme také na starších Pixelech. V současné době je však nabídka omezena pouze pro nové vlajkové lodě amerického giganta. Škoda.

Pak jsou zde samozřejmě fanoušci, kteří si na aplikaci brousí zuby a budou se ji snažit přeportovat na ostatní Android zařízení. Pravděpodobně je jen otázkou času, kdy se jim to podaří a tyto vkusné a minimalistické živé tapety si užijeme na většině zařízeních. Pokud patříte mezi první vlastníky Pixelu 4, před stažením aplikace budete muset z prozatím neznámého důvodu aktualizovat svůj software.

Používáte živé tapety?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)