Aplikace Microsoft Bing Wallpapers nabízí nádherné tapety na Android zdarma

microsoft bing wallpapers aplikace

Minulý týden se v Obchodě Play objevila aplikace Microsoft Bing Wallpapers. Ta v sobě skrývá desítky parádních tapet, které mají navíc podrobný popis místa, kde byla fotografie vyfocena, okolní zajímavá místa a také malý příběh, proč fotka vznikla.

Aplikace Bing Wallpapers nabízí tapety zdarma

Kromě toho aplikace nabízí automatickou změnu tapety každý den. Pomocí vyhledávače navíc můžete své tapety vyhledávat a snadněji najít tu, která se vám bude nejvíce líbit. Tapety jsou navíc kompatibilní jak s režimem na výšku, tak i na šířku. Microsoft také říká, že do aplikace bude denně přidávat parádní fotografie ve vysokém rozlišení, přičemž aktualizace budou probíhat automaticky.

microsoft bing wallpapers

Přestože byla aplikace vydána teprve 28. dubna má již přes 100 000 stažení. Pokud ji chcete vyzkoušet, musíte mít pouze systém Android 8.0 Oreo či novější. Podobná aplikace mimochodem existuje také na systém Windows, takže pokud se vám tapety líbí, můžete si je stáhnout také na vašem počítači.

Dáváte si záležet na výběru tapety?

Zdroj: phonearena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)