Dalších 5 tipů, kde sehnat TOP (nejen živé) tapety na mobil

tapety na mobil tapety na plochu živé tapeta stažení 2

Rádi si věci kolem sebe upravujete dle vlastního vkusu a stylu? Pak asi není pochyb o tom, že jste si dali záležet na nastavení pozadí neboli tapety ve vašem mobilu. Jestliže máte už roky jednu a tu samou a nehodláte na ní v žádném případě cokoli měnit, asi klidně můžete tento článek zavřít a najít si na našem webu nějaký jiný. Třeba ten o změně pozadí v Anroid Auto.

Pro ty ostatní, kteří se nebojí experimentování a občas uvítají změnu či inspiraci, máme tip na pět kvalitních aplikací, které poskytují živé i “neživé” tapety rovnou po instalaci z Obchodu Play. Touto pěticí navazujeme na první díl, kde jsme si představili jiných 5 aplikací či webů a doplnili je o další tipy od čtenářů.

I u tapet se mějte na pozoru

Doporučené aplikace mají v Obchodě Play velmi dobré hodnocení a také statisíce či miliony stažení, přesto u nich buďte obezřetní. Nejen skrze zmíněné reklamy můžete být vyzváni třeba k přihlášení nebo propojování účtů, což není dobrý nápad a hlavně to vůbec není potřeba.

Tapety na mobil: 5 dalších tipů, kde je stahovat

STOKiE

STOKiE - Stock HD Wallpapers
STOKiE - Stock HD Wallpapers

Aplikace, která vlastně vůbec není kreativní či originální, ale přesto velmi užitečná. Obsahuje totiž “stock” neboli základní tapety z mobilů různých značek. Můžete si díky ní stáhnout pozadí původně určená třeba pro Galaxy Z Flip 3, OnePlus Nord 2 a spooousty dalších. Dokonce obsahuje tapety, které jsou obsahem úniků k ještě nepředstaveným mobilům.

Walli

Walli - HD, 4K Wallpapers
Walli - HD, 4K Wallpapers

Má přes 10 milionů instalací a hodnocení 4,6 hvězdičky, což už je hodně velká záruka kvality. Jako mobilní tapety nabízí originální díla, která jejich autoři stvořili přesně pro tyto účely. Za tuto službu si řekne 260 Kč ročně, ale můžete ji nejdřív na tři dny vyzkoušet zdarma.

Edge Lighting Colors

Edge Lighting Colors - Border
Edge Lighting Colors - Border

Těchto druhů vizuálních pomocníků najdete v Obchodě Play celou řadu a tento nás zaujal díky svými statistikami – přes 10 milionů instalací a hodnocení 4,6 hvězdičky. Nemusí nutně zabrat celou plochu, protože jeho posláním je hlavně zabarvit okraje displeje (i na zamykací obrazovce), což by se vám možná mohlo líbit. Základní možnosti nastavení poskytuje zdarma.

WallsPy

WallsPy - 4K & HD Wallpapers
WallsPy - 4K & HD Wallpapers

Tato aplikace má stejného vývojáře jako STOKiE a má také téměř totožné ovládání a možnosti. Jen nespoléhá na tapety z konkrétních telefonů, ale nabízí k nastavení či úpravě spousty jiných obrázků.

Wallpaper Engine

Wallpaper Engine
Wallpaper Engine

Teprve před pár dny vydaný mobilní nástroj, který v mobilních zařízeních doplňuje velmi populární a stejnojmenný počítačový program s živými tapetami. Pokud máte předplatné v PC a chtěli byste některá oblíbená pozadí i na mobil či tablet, stačí jen propojit účet.

BONUS: WellPaper od OnePlus

WellPaper - Live Wallpaper
WellPaper - Live Wallpaper

Tato aplikace spadá do kategorie digital wellbeing a pomáhá tedy vypořádat se s případnou závislostí na mobilu. Skrze několik druhů dynamických tapet vám může dát vědět, kolik času trávíte v různých aplikacích či při různých aktivitách.

Máte tip na další aplikace či weby s tapetami?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)