TOPlist

Nádherné živé tapety z Pixel 3 telefonů se dají s předstihem stahovat

zive tapety google

Máme zhruba dva týdny předtím, než se oficiálně představí nové Pixel 3 telefony. I když díky masivním únikům už nezbývá téměř žádné překvapení, v zahraničí už jsme dokonce mohli vidět recenze. Dnes se na internetu objevila další novinka z ještě neodhalených telefonů. A to nové živé tapety. K dispozici je celkem 28 živých tapet, které si může již nyní každý nainstalovat na svůj telefon. Jedinou podmínkou je nutnost Androidu 9 Pie.

Nové živé tapety jsou k dispozici pro všechny telefony s Androidem 9 Pie

Mezi tapetami se nacházejí klasické záběry krajin, oceánů, ale také různé víry, bublinky čí třeba objekty z vesmíru. Tapety reagují na různé podněty, některé na dotyk, další na posun obrazovky, naklonění telefonu a nově i například na notifikace či hudbu. Sledování toho, jak letí ptáci na obloze nebo jak projíždí motorový člun po moři se nemusí zdát na první pohled nic moc zajímavý, ale i z vlastní zkušenosti víme, že živé tapety na Pixel telefonech patří mezi nejvíce obdivované funkce těchto telefonů.

zive tapety google pixel 3

Dobrou zprávou je však to, že stejně jako minulé verze živých tapet, i tyto nové nejsou exkluzivní pro Pixel telefony a nemusí se složitě obcházet. Menší háček je prozatím v tom, že fungují pouze na systému Android 9 Pie.  Stačil pouhý den a živé tapety jsou dostupné pro všechny majitele telefonů, kteří mají alespoň Android 6 Marshmallow. Níže naleznete upravené verze pro jednotlivé verze systému. Dále také potřebujete aplikaci Google Tapety, ve které se vám následně nové živé tapety zobrazí. Tuto aplikaci stáhnete klasicky z Google Play.

Jednotlivé verze živých tapet pro různé verze systémů:

Wallpapers
Wallpapers

Vyzkoušíte si nové živé tapety od Googlu? Jak se vám líbí?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)