Aktualizace aplikace Google Tapety přináší nové povedené fotografie

Google Tapety

Při vydání Pixel Launcheru na Google Play se také objevila ještě jedna aplikace, a to Google Tapety. Z názvu je jasné, o co se jedná. Ta nyní dostala novou aktualizaci, která přidává nové pěkné fotografie, které můžete použít na svou plochu.

Google Tapety obdržely nové fotografie

V nové aktualizaci přibylo spoustu nových tapet, a to v podstatě do všech kategorií. Nové fotky naleznete například v kategoriích Krajiny, Města, Planeta Země nebo Život. Aktualizace také přináší několik vylepšení uživatelského rozhraní a opravuje několik chyb.

Aplikace již byla od října minulého roku stáhnuta minimálně na pět milionů zařízení. Její výhoda je v tom, že je jednoduchá na ovládání, přímo z ní si můžete nastavit fotografii pro plochu nebo uzamčenou obrazovku.

Dalším plusem je to, že si můžete vybrat jednu kategorii a nechat aplikaci, aby vám automaticky měnila tapetu každý den. To se může hodit například nerozhodným lidem, kteří si těžko vybírají jen jednu tapetu.

Wallpapers
Wallpapers

Používáte nějakou aplikaci na změnu tapet, nebo si vystačíte s výchozí změnou v nastavení telefonu?

Zdroj: androidauthority.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)