Menu

Nové živé tapety Google můžete zdarma stahovat do telefonů

Už první Pixel telefony měly zajímavé živé tapety. S příchodem nové generace telefonů od Googlu, se také dostalo na poměrně velké množství nových tapet. Ty jsou stále oficiálně dostupné pouze pro Pixel telefony, nicméně díky šikovným vývojářům už se dá aplikace stahovat i na telefony ostatních značek.

Nové živé tapety Google si můžete stáhnout na velké množství telefonů

Na XDA fóru se objevila upravená verze aplikace pro živé tapety. K aktivaci je potřeba alespoň Android 6.0  Marshmallow. Jediné mínus je zatím v tom, že aplikace podporuje pouze Snapdragon čipsety. Pokud tedy máte v telefonu například Exynos nebo Kirin, tak bohužel tyto živé tapety Googlu momentálně fungovat nebudou.

My jsme vyzkoušeli tapety na OnePlus 5, kde fungují velmi dobře, a to i s výchozím OnePlus Launcherem, není tak potřeba instalovat například Nova Launcher. Pohyblivé obrázky fungují jak na domovské obrazovce, tak i na uzamčené. Náš favorit je pak fotografie pláže, kde můžete vidět animaci vln moře. Zároveň při natáčení telefonu do stran nebo při přejetí na další stránku, se mírně obrázek posune. Stahovat aplikaci můžete z XDA fóra.

K dispozici je celkově téměř 30 pohyblivých tapet. Pokud vám nevyhovují pohyblivé tapety, tak před několika dny Google aktualizoval i svou aplikaci Tapety, kde naopak najdete celou řadu nových obrázků, které se dají použít jako wallpaper.

Wallpapers
Wallpapers
Developer: Google LLC
Price: Free

Používáte na svém telefonu živé tapety?

Zdroj: forum.xda-developers.com

 

Komentáře

coyd

16.10.2017 10:43

Jaký to má dopad na životnost baterie ?

Daevis

David TrlicaRedaktor 34

16.10.2017 10:52

Tapetu máme nastavenou od včerejšího večera a zatím jsme si nevšimli, že by to nějak ovlivňovalo baterii. Pokud se to změní, dáme určitě vědět.

Tommy_CZ

Tommy_CZ -1

16.10.2017 16:45

Na Kyrinu funguje cca polovina tapet, vesměs ty konkrétní.

Strny

strny -12

17.10.2017 11:55

Moto x style funguje, tapety krasné.

RSS (komentáře k článku)