Tapety od Googlu jsou nyní dostupné v Obchodě Play

tapety-google-nahledak

Pixel Launcher od Googlu vám již asi není třeba nijak představovat. Jedná se ve zkratce o povedený launcher, který je předinstalován v nových smarphonech Google Pixel a Google Pixel XL. Na těchto telefonech je ale doprovázen aplikací Tapety, kterou si nyní můžete stáhnout z Obchodu Play.

Pixel Launcher jen pro Pixely, Tapety pro všechny

O uvolnění Pixel Launcheru do Obchodu Play jsme vás dnes již informovali v článku Pixel Launcher se v plné verzi objevil na Google Play. Bohužel si ho ale odtud nemohou stáhnout ani majitelé posledních Nexusů po nainstalování první beta verze Androidu 7.1.

Jiná situace je ale u nové aplikace Googlu pro tapety. Aplikace se jmenuje jednoduše „Tapety“ a po nainstalování nabízí hromadu tapet v různých kategoriích (krajiny, města, planeta Země apod.). Příjemnou funkcí této aplikace je možnost nastavit si denní tapetu. To znamená, že se vám tapeta změní každý den. Mění se ale vždy jen v rámci jednotlivé kategorie.

Tapety je možné instalovat ihned z Obchodu Play. Alespoň tedy na našich redakčních telefonech vše funguje a aplikaci je možné jednoduše nainstalovat.

Wallpapers
Wallpapers

Zdroj: androidauthority.com

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)