TOPlist

Nova Launcher oslavuje 50 milionů stažení na Google Play

nova launcher oslavuje

Moc často se nestává, že aplikace, za kterou nestojí velká společnost, nebo není předinstalovaná na zařízeních, aby dosáhla na 50 milionů stažení. Nova Launcher oslavuje překonání této mety. Oblíbený launcher od vývojářů z TeslaCoil Software si tento úspěch rozhodně zaslouží.

Nova Launcher oslavuje překonání 50 milionů stažení

V případě, že jste nikdy neslyšeli o Nova Launcheru, tak se jedná o bezplatný launcher, který je proslaven tím, že se v něm dá upravit téměř cokoliv, a navíc je i hodně rychlý a stabilní. Můžete měnit ikony aplikací, vybrat si styly menu, předělat lištu vyhledávání, přidat gesta atd. S pomocí externí aplikace podporuje i třeba chytré karty Google Now. Pokud zakoupíte prémiovou verzi, tak se otevřou další funkce.

nova launcher 5.5 adaptivni ikony

Normálně stojí prémiová verze 149 Kč, pokud ale nechcete platit plnou částku, tak se dá počkat na slevu, kdy zpravidla stojí pak prémiová verze 19 Kč. Akce bývají vždy jednou za několik měsíců, o slevě na Nova Launcher pokaždé informujeme, a to i třeba na speciální stránce na slevy. My v redakci gratulujeme celému týmu TeslaCoil Software a věříme, že si svou kvalitu udrží i nadále.

Nova Launcher
Nova Launcher

Používáte Nova Launcher?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)