The Coolest Cooler – fenomenální lednička, která přehrává hudbu a nabíjí telefon

coolest cover

The Coolest Cooler je nejvíc “cool” lednička, která právě sbírá finance na Kickstarteru. Že neběží na Androidu? Máte pravdu, ale je tak super, že jsme o ni museli napsat. A navíc, pár věcí s vaším telefonem také svede. Nejedná se totiž o obyčejnou ledničku. Kromě prvoplánového chlazení umí dalších “x” věcí. A proč jsme ji označili za fenomenální? O The Coolest Cooler je totiž enormní zájem. Po pár dnech kampaně se stihlo vybrat přes 6,5 milionu dolarů. To z netradiční ledničky dělá třetí nejúspěšnější Kickstarter projekt. Vzhledem k tomu, že do konce zbývá ještě 39 dní, je možné, že se vyhoupne až na první místo.

coolest 1

Když jsme si řekli, jak cool The Coolest Cooler je, měli bychom si říct, co všechno umí. Nejedná se o ledničku, která by nahradila tu velkou bílou krabici v kuchyni, výborně se ale hodí na párty či pikniky. Zkrátka všude, kde je potřeba mít přístup k ledově chladným drinkům či surovinám pro vydatný “obídek” venku. Jako bonus si přidejte slot pro připojení mixéru.

coolest cooler vlastnosti

usb charger

The Coolest Cooler si zároveň rozumí s vaším telefonem a letnímu pikniku může dodat tu správnou hudební kulisu. Odnímatelný Bluetooth reproduktor ve spojení s chytrým telefonem se o všechno postará. Pokud by telefonu měla dojít šťáva, na ledničce je i USB port pro nabíjení. S touhle ledničkou se prostě neztratíte. The Coolest Cooler může být váš za 185 dolarů. Bohužel vzhledem k větším rozměrům musíte mimo USA připočíst nemalou částku za poštovné, které činí 100 dolarů – a to se (ne)vyplatí. Ale umí otevírat pivo!

coolest opener

Každopádně obdivujeme úspěch téhle krabice.

Zdroj: Kickstarter.

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (24)