Menu

The Coolest Cooler – fenomenální lednička, která přehrává hudbu a nabíjí telefon

The Coolest Cooler je nejvíc “cool” lednička, která právě sbírá finance na Kickstarteru. Že neběží na Androidu? Máte pravdu, ale je tak super, že jsme o ni museli napsat. A navíc, pár věcí s vaším telefonem také svede. Nejedná se totiž o obyčejnou ledničku. Kromě prvoplánového chlazení umí dalších “x” věcí. A proč jsme ji označili za fenomenální? O The Coolest Cooler je totiž enormní zájem. Po pár dnech kampaně se stihlo vybrat přes 6,5 milionu dolarů. To z netradiční ledničky dělá třetí nejúspěšnější Kickstarter projekt. Vzhledem k tomu, že do konce zbývá ještě 39 dní, je možné, že se vyhoupne až na první místo.

coolest 1

Když jsme si řekli, jak cool The Coolest Cooler je, měli bychom si říct, co všechno umí. Nejedná se o ledničku, která by nahradila tu velkou bílou krabici v kuchyni, výborně se ale hodí na párty či pikniky. Zkrátka všude, kde je potřeba mít přístup k ledově chladným drinkům či surovinám pro vydatný “obídek” venku. Jako bonus si přidejte slot pro připojení mixéru.

coolest cooler vlastnosti

usb charger

The Coolest Cooler si zároveň rozumí s vaším telefonem a letnímu pikniku může dodat tu správnou hudební kulisu. Odnímatelný Bluetooth reproduktor ve spojení s chytrým telefonem se o všechno postará. Pokud by telefonu měla dojít šťáva, na ledničce je i USB port pro nabíjení. S touhle ledničkou se prostě neztratíte. The Coolest Cooler může být váš za 185 dolarů. Bohužel vzhledem k větším rozměrům musíte mimo USA připočíst nemalou částku za poštovné, které činí 100 dolarů – a to se (ne)vyplatí. Ale umí otevírat pivo!

coolest opener

Každopádně obdivujeme úspěch téhle krabice.

Zdroj: Kickstarter.

 

Komentáře

PowerfulCZ

z aplikace
21.7.2014 18:21

Super! Bych hned bral kdybych si to mohl dovolit :D

Miroslav Šiler

z aplikace
21.7.2014 18:45

A napsat na jakem principu to funguje??? Jak dlouho a na jakou teplotu to umi chladit? Co?

dunco

dunco

z aplikace
21.7.2014 19:49

Pane Dvořák dopředu se omlouvám, ale ráno jsem Vás upozorňoval, že Vaše články jsou ubohé a nezajímavé. Operoval jste tím, že jste největší portál ohledně androidu, ale ty ho**a co jsem se zde za dnešní den dozvěděl fakt stojí za prd. Mrkněte se na konkurenční weby a styďte se Vy jim zde nesaháte ani po kotníky, tady se dozvím akorát samé pičoviny, ale nic důležitého. Hold dle Vašeho přístupu pýcha předchází pád. Jak jsem si všiml již mnoho starších čtenářů vzdalo boj s větrnými mlýny a již se nezapojuje zde do diskusích a nebo zřejmě přešli ke konkurenci. Nebudu uvádět co jsem se dozvěděl jinde, protože i Vy určitě máte internet abyste se sám přesvědčil.A teď nemluvím pouze o mém oblíbeném výrobci, ale i o informacích ohledně Samsungu, LG, HTC a ONE PLUS ONE. Zde to jde doopravdy do sraček. Nashledanou.

Limetts

Matěj Machytka 0

21.7.2014 19:59

dunco:

Věřím, že svůj komentář můžete adresovat i mně, jakožto autorovi článku. Řekl bych, že článek pro odlehčení a pobavení není na škodu. Ano jsme Svět Androida, ale je léto a taková lednička se klidně může hodit (navíc si rozumí i s telefony). Píši o ní i z toho důvodu, že mi přijde zajímavé, jak se taková “blbost” může stát třetím nejúspěšnějším projektu na Kickstarteru.

dunco

dunco

z aplikace
21.7.2014 20:16

Matěji proč Tě holky nechtějí, to byla jen vzpomínka na jednu starší úspěšnou českou komedii, to si neberte osobně. Mě je doopravdy ukradená nějaká lednice, ale radši vydejte o polovinu méně článků za to aspoň trochu kvalitních.

Franta

Franta

z aplikace
21.7.2014 20:16

ahoj, články, ktere se netykají recenzí mám rad ze vsech nejradši. Vyšším počtem recenzí se stejne kriticke hlasy nesnizi, spíše naopak. Články typu sekačka na android či chladnicka snů jsou právě ty články, dily kterym je mozne sledovat vývoj technologií. mnozi, ať mi prominou, ale jestli ma parametry S4, S5 nebo LG3 stejne nebo o “2,5” procenta lepší nebo horší, vem cert. stejne je to ve finále jedno, protoze za měsíc uz zase bude lepsi Xiaomy xy :). Jen tak dál. Jo a The best pro mě jsou články aplikaci doporucovanych v pondělí….

maxx

maxx

z aplikace
21.7.2014 20:19

jasne nekdy to skripne.
ale staci vymazat apk. a ne tady osocovat vsechny jako prezident zemekoule.
navic ta lednicka je fajn.ale ne v nasich koncinach. skoda

Alasther

21.7.2014 20:52

Važený čtenáři který vystupuje pod nickem Dunco, chtěl bych se Vás zeptat kde berete tu nebetyčnou aroganci k tomu určovat co je hloupost a co ne?
Ano podrobné recenze jsou fajn. Ale telefon si kupuji maximálně jednou ročně. Kdežto celý rok průběžně utrácím za různé Gadgety a technické hračky. Takže já takovéto články vítám.

Můžete my tedy prosím vysvětlit za jakou to morální a intelektuální autoritu se to považujete, že si vyhrazujete právo označovat něco co se jinému může líbit za p****ny ?

Chápu pokud byste kritizoval špatné informace nebo nevhodnou stylistiku ale určovat co je podlá vás vhodné a zajímavé na web a co ne … kde už to jen bylo ach ano cenzura.

Článek o ledničce nikoho neuráží ani nepomlouvá. Pokud se Vám nelíbí. Bože tak ho nečtěte.

A podobná výtka patří i všem co tak okatě odsoudí článek o jakékoliv hře nebo aplikaci, která se zrovna jim nelibí.

Pokud to uznáte za vhodné moc rád bych dostal na svou otázku z Vaší strany odpověď.

dunco

dunco

z aplikace
21.7.2014 21:07

Alasther :ano velice rád Vám odpovím, nejdříve pořádně čtěte a pak tady moralizujte.Vůbec jsem nereagoval na článek o ledničce.

Alasther

21.7.2014 21:13

Veřte nebo ne Váš komentář jsem si přečetl několikrát a z věty “ale ty ho**a co jsem se zde za dnešní den dozvěděl fakt stojí za prd”, která je pod článkem o ledničce si logicky buď vztáhnu k danému článku nebo k nadávání na články zde obecně a tedy i na tento článek.

dunco

dunco

z aplikace
21.7.2014 21:30

Alasther :ano je to konstatování k dnešním a nejenom dnešním článkům. Zatím jsem zde na Vás v diskusi nikdy nenarazil,takže pokuď chcete vyprovokovat nekonečnou diskusi,nemám zájem.

Miroslav Šiler

z aplikace
21.7.2014 21:38

Pokud ctu clanek o lednici jejimz primarnim ucelem je chladit, cekal bych o tom aspon par vet. Princip (Peltier/kompresor), dosazitelna teplota a vydrz minimalne. Tohle je jako psat recenzi na automobil a napsat ze jezdi. Zbytek clanku se rozplyvat nad drzakem PETek, nabijeckou na mobil a nerezovym vyfukem. Fakt clanek na h***o.

InToSSH

z aplikace
21.7.2014 22:04

Miroslav Šiler: koukal jsem na to par dnu zpet na kickstarteru a pokud vím dobre tak to nechladi nijak, je to pasiv.. Klasickej chladici box, kam se nasype led, pripadne vlozi zmrazeny chladici blok a box jen udrzuje teplotu, s tin rozdilem ze zde jsou oddelene dva prostory, jeden na led, druhy na zbyrek věcí, ktery muze zustat suchy (napr.na potraviny).. Takze oznaceni lednicka je celkem zavádějící.. Proste chladici box s kupou veci nabalenou navrch..

StepanRak

Štěpán Rak 0

z aplikace
21.7.2014 22:37

Já bych do ní šel klidně, takovéhle zlepšováky jsou fajn na picknick s přáteli ;)

Zed23

Zed23 0

z aplikace
22.7.2014 7:05

Dunco: Tak sem nelez a vyjadřuj svoje názory někde jinde.

dunco

dunco

z aplikace
22.7.2014 7:20

Zed23:strč si Ty svoje rady někam.

IIRGT

z aplikace
22.7.2014 7:21

Článek potěšil a pobavil. Dunco pouze pobavil.

dunco

dunco

z aplikace
22.7.2014 7:54

IIRGT :jsem rád, že jsem Tě pobavil, ale smutné je, že jsi nic nepochopil.

milins

z aplikace
22.7.2014 9:15

dunco: Kdyby psali stále nějaké info o značkách telefonů, tak by sem přestali chodit čtenáři, kteří tu jsou díky super gadgetům, typům, aplikacím, a ostatním informacím. Já si třeba kupuji telefon minimálně za dva roky a info nejenom o Vašich oblíbených výrobcích by zas nezajímalo někoho jiného (třeba pro mne jsou nezajímavé) a mě jeden nebo více článků nezajímá, prostě si je nečtu a ignoruju! :) Je tohle pro Vás takový problém? A to, co píšete, by se dalo vyjádřit i slušně. Kdybyste napsal, jaké příspěvky se vám nelíbí a stojí podle vás za prd (+ napsat, jaké byste si představoval), klidně to redakci napište a třeba se trochu přizpůsobí i Vám :)

zelená popelnice

zelená popelnice

z aplikace
22.7.2014 10:59

for Dunco: nechápu proč sem teda chodíš, když se ti tady pořád něco nelibí…tak se prostě sbalim a vypadnu ne?!a ne pořád dokolečka narážet na články a poukazovat na konkurenční weby.nechápu lidi jako jseš ty.pořád na něco nadávají ale přitom se pořád dokola vracejí a buzerujou…

dunco

dunco

z aplikace
22.7.2014 11:18

Popelnico, protože máme tu slavnou demokracii a já můžu jít kam se mi zlíbí. Nikoho nebuzeruji pouze píší svůj názor a Ty se do mě navážíš,protože nemám rád tu Tvoji modlu (Samsung).

Jan Mikeš

Jan Mikeš

z aplikace
22.7.2014 12:20

dunco:Chceš zde zavést cenzuru článků.To není demokratické.

boanerges84

z aplikace
22.7.2014 15:32

A mně se ten článek náhodou líbí. Mít prachy, tak už ji mám objednanou. Přeji redakci mnoho úspěchů! PS: jenom bych chtěl znovu poprosit o více článků o rootu a pro root telefony. Díky!

Miroslav Šiler

z aplikace
22.7.2014 16:59

InToSSH: Diky za info!

RSS (komentáře k článku)