Telefon Oppo R1 – připravovaný Číňan střední třídy

Oppo-R1-730×486

Ještě před rokem vám možná slovo Oppo neříkalo vůbec nic, ale dnes již většina našich čtenářů tuší, že se jedná mimo jiné i o čínského výrobce kvalitních mobilních telefonů. Model Find 5, či třeba novinka N1 s otočným fotoaparátem, se postaraly o větší zájem zákazníků o tuto značku. Oppo nyní připravuje další přístroj – model s označením R1. O něm se toho v současné době příliš neví, ale s jistotou se zařadí někam do střední třídy a nebude tedy ohrožovat vlajkové lodě. Podle prvních spekulací by měl tento stroj pohánět čtyřjádrový procesor (možná MediaTek MT6598) a disponovat kvalitním 8 MPx fotoaparátem vzadu a 5 MPx vpředu. Více informací zatím nemáme.

Oppo-R1-730x486

První oficiální snímek telefonu R1 se již dostal na internet a je tedy velmi pravděpodobné, že se brzy dozvíme více informací. Tento přístroj bude s největší pravděpodobností za nějaký čas možné objednat také v Evropě díky oficiální distribuci skrze Oppo Style.

zdroj: androidheadlines.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)