Telefon OnePlus One bude představen v dubnu

oneplus

Nová společnost OnePlus se pomalu ale jistě chystá na své první představení jejich vlajkové lodi. Prvním telefonem, který bude společnost prezentovat, bude zařízení OnePlus One, které se označuje také coby perfektní telefon, jelikož si ho sestavili lidé z celého světa. Každý, kdo se chtěl zapojit do tohoto projektu, mohl svůj názor vyjádřit na fórum společnosti, kde se všechna data zaznamenávala a později z nich byl vybrán HW, který by vyhovoval nejvíce uživatelům.

oneplus

Postupně všechny specifikace společnost sama odhalila, a tak se můžeme těšit například na šestičočkový fotoaparát, speciální verzi CyanogenModu a například kevlarová nebo bambusová záda telefonu. Všechny informace o OnePlus One naleznete v tomto článku. Jediné, co zatím tedy zůstává bedlivě utajováno, je design telefonu. Prozatím jsme se nedočkali ani žádného renderu nebo uniklého snímku, a tak to vypadá, že si na vzhled telefonu budeme muset počkat do jeho oficiálního představení, ke kterému dojde 23. dubna. Cena telefonu by se měla pohybovat do 400 dolarů (přibližně 8 000 korun).

oneplus

Novinkou je pozměnění specifikací, kde se podle všeho nakonec nedočkáme procesoru Snapdragon 800, nýbrž jeho silnějšího kolegy Snapdragon 801, který našel uplatnění i u ostatních výrobců a jejich vlajkových lodí. Pokud tak cena zůstane pod hranicí 400 dolarů, máme zde velmi zajímavé zařízení s vynikajícím poměrem cena/výkon, velkou výdrží, CyanogenModem a 6 čočkovým fotoaparátem.

Zdroj: OnePlus+.

Jan Tipmann
O Autorovi - Jan Tipmann

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)