Evropa může po měsíci opět objednávat telefon OnePlus 3

Telefon OnePlus 3

Před více než měsícem oznámil jeden ze zástupců firmy na oficiálním fóru, že jejich telefon OnePlus 3 byl v Evropě kompletně vyprodán. Zastavili tak prodej zařízení na stránkách oneplus.net, a to až do 23:59 dnešního dne.

Telefon OnePlus 3 je dostupný i v Česku a na Slovensku

Vyprodaný byl ve velké většině také u přeprodejců, který jej navíc nabízeli za mnohem vyšší cenu. Výrobce již před časem oznámil, že OnePlus 3 nebude prodáván přes pozvánky, jak tomu bylo dlouhou dobu u jeho předchůdců. Nečekali ale takový zájem, OnePlus 3 se stal jejich nejrychleji prodávaným zařízením a brzy byl vyprodán úplně.

OnePlus 3 – A day’s power in half an hour

OnePlus 3 - A day's power in half an hour

Pozastavení prodeje se týkalo Hongkongu a téměř celé Evropy, a to včetně České a Slovenské republiky. Například u finského operátora Elisa, se i přesto stal v srpnu nejvíce prodávaným zařízením.

Bohužel ti, kteří chtějí zlatou verzi, budou muset na odeslání telefonu počkat zhruba čtyři týdny. Pokud ale máte zájem o zařízení v grafitové barvě, odesílat se bude ihned a dodání by pak při standardním poštovném mělo zabrat sedm pracovních dní.

Vlastníte už telefon OnePlus 3? Pokud ano, co se vám na něm nejvíce líbí?

zdroj: androidauthority.com, forums.oneplus.net

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)