Star Wars znovu zamířil na Android, dočkali se fanoušci RPG

unnamed9JT2PD0H

Do Obchodu Play nově dorazil další herní titul zasazený do velmi populárního světa Hvězdných Válek. Novinka pocházející od studia Kabam nese jméno Star Wars: Uprising a podobně jako většina nových titulů s touto slavnou licencí využívá Free to Play model financování. Vedle této nově uvedené hry se pak fanoušci mobilních her s tématikou Star Wars mohou těšit také na právě připravovaný titul Star Wars: Galaxy of Heroes, který bude mít na svědomí mobilní odvětví známého vývojářského studia EA.

Star Wars: Uprising – Launch Trailer

Star Wars: Uprising - Launch Trailer

Dějová linka Star Wars: Uprising je zasazena do období mezi událostmi z epizody VI – Return of the Jedi a nadcházejícího filmu The Force Awekens. Stejně jako v každé správné RPG hře si i zde budete moci vytvořit hlavního hrdinu dle vlastních představ, přičemž vybrat si budete moci z široké nabídky ras, vzhledů, speciálních schopností a dalších úprav. K dispozici bude také vybavení inspirované klasickými postavami jako Han Solo či Boba Fett. K dispozici bude také multiplayer včetně kooperačního režimu, ve kterém se můžete spojit s přáteli a bojovat proti impériu. Chybět pak nemohou ani mise odehrávající se ve známých lokacích jakými jsou například planeta Hoth či Město v oblacích.

star wars: uprising 4

Hru Star Wars: Uprising si můžete zdarma stáhnout z Google Play, kde z takřka 2 tisíc hodnocení dostala průměrnou známku 4 hvězdičky.

Star Wars™: Uprising
Star Wars™: Uprising

Co na hru Star Wars: Uprising říkáte?

 

Zdroj: play.google.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)