Na Android se chystá nová Star Wars hra

Star Wars Force Arena

Další film ze světa Hvězdných válek je již za rohem, to většinou znamená, že se společně s filmem spustí i nějaké hry. Nová Star Wars hra se bude jmenovat Force Arena a hráči v ní budou bojovat v reálném čase proti sobě.

Star Wars hra představí více než 65 ikonických postav

Po výběru strany, za kterou chce hráč bojovat, je prvním úkolem začít budovat vojáky a vozidla, které se budou posílat na hráče z opačné frakce. Různorodost armády se mění díky kartám postav, které mají odlišné schopnosti. Karty se získají po každé bitvě a samotný souboj se odehrává v uzavřené aréně, podobně jako u MOBA her.

Hrát půjde buď proti jednomu protihráči, případně se dá spojit s kamarády na souboje 2vs2. K dispozici je pak přes 65 ikonických postav a vozidel ze Star Wars universa, jako Luke Skywalker, Darth Vader anebo Ezra Bridger. K ideální armádě se budou hodit také legendární dvojice, jako třeba Han Solo a Chewbacca, kteří týmu přidávají větší bonusy.

Takže když to shrneme, jedná se o takový mix strategické hry, která má v sobě prvky z karetních her. Momentálně je hra ve fázi předběžné registrace, která se dá provést na hlavní stránce webu. Pokud se tam registrujete, tak do startu dostanete bonusy. Co se týče data vydání, tak momentálně by to mělo být někdy v následujících měsících, žádné přesné datum nebylo určeno.

Star Wars™: Force Arena
Star Wars™: Force Arena

Co říkáte na Star Wars: Force Arena? Bude mít úspěch?

Zdroj: droidgamers.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek