Ukrajince bude před útoky varovat z mobilu Luke Skywalker

Mark Hamill Luke Skywalker Air Alert aplikace hlášky

Společnost AJAX, která je známá hlavně díky svým zabezpečovacím zařízením a systémům, ale současně na území domovské Ukrajiny pomáhá provozovat výstražnou “náletovou” aplikaci Air Alert, představila v rámci ochrany obyvatel zajímavou novinku. Zmíněná aplikace nyní díky nově navázanému partnerství s dobročinným projektem UNITED24 obsahuje několik anglických hlášek, které namluvil herec Mark Hamill. Tedy Luke Skywalker ze slavné ságy Star Wars.

Повітряна тривога
Повітряна тривога

“Legendární herec bude uživatele upozorňovat na pět typů nebezpečí: raketový útok, dělostřelecké ostřelování, pouliční boje, radiaci a chemickou hrozbu. Mark Hamill také přidal několik svých ikonických a inspirativních citátů, které oznámí, až nebezpečí pomine,” popisuje společnost na svém blogu s tím, že oznámení o konci válečného náletu bude nově doprovázet také výzva k finanční podpoře ukrajinské armády.

The Force Will Be With You, Always

The Force Will Be With You, Always

“Mark neustále propaguje zájmy Ukrajiny v rozhovorech a nikdy neodmítne příležitost mluvit se světem o našem boji za svobodu. Vyhlásil také sbírku na deset dánských dronů Heidrun na podporu ukrajinských obránců. Další projekt s jeho účastí – anglická verze aplikace Air Alert – je k dispozici novinářům, mezinárodním misím a všem, kteří v současné době pracují na Ukrajině. Mnoho Ukrajinců si jistě alespoň jednou změní jazyk aplikace, aby slyšeli: “Pozor, poplach skončil. Ať vás provází Síla!” komentuje spolupráci koordinátorka projektu UNITED24 Yaroslava Gres.

Jakými hláškami ze Star Wars byste podpořili Ukrajice vy?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)