Messenger nyní obsahuje pěkné Star Wars téma a mnoho dalšího

messenger star wars

Facebook nyní přidává do své aplikace Messenger další téma v rámci propagace nového filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera. Uživatelé tak mohou nyní kromě témat, které jsou již k dispozici změnit prostředí chatu na téma Star Wars. Na rozdíl od jiných motivů mění pozadí i barvu chatu, jak můžete vidět na obrázcích níže.

Facebook a Disney do Messengeru také přidali reakce a balíček samolepek. Takže kromě změny pozadí v chatu na Star Wars téma budete moci vyjádřit své emoce skrz známé postavy z této populární série. Ty nahradí výchozí sadu smajlíků. Pokud dáváte však přednost používání samolepek, naleznete je v Messengeru také.

Kromě výše zmíněných novinek přidal Facebook také AR efekty inspirované filmy Star Wars. Videa, která pomocí Messengeru vytvoříte pak můžete sdílet do vašich příběhů či posílat kamarádům. Můžeme zmínit například vzhled Povstalců či unášení hyperprostorem. Téma je k dispozici již nyní pro všechny operační systémy. Pokud novinku ještě nemáte, zkuste aplikaci aktualizovat.

Líbí se vám nová témata Star Wars pro Messenger?

Zdroj: androidcentral.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)