Máte rádi Mandaloriana? Google vám ho virtuálně promítne i do obýváku

aplikace The Mandalorian AR Experience

Pokud patříte mezi fanoušky Star Wars filmů, seriálů nebo jiných děl a celé komunity kolem nich, pravděpodobně vám neunikl seriál Mandalorian. Momentálně velmi populární titul s probíhající druhou sezónou se dočkal pozornosti i od Googlu, který ho zařadil do jednoho ze svých nástrojů pro zábavné využití rozšířen reality (AR). Hlavního hrdinu seriálu v jeho ikonickém brnění si tak můžete pozvat třeba do obýváku. Je to možné přes samostatnou aplikaci s názvem The Mandalorian AR Experience.

The Mandalorian AR Experience
The Mandalorian AR Experience

Podle oficiálních instrukcí je tento zábavný nástroj určený pro vybrané telefony a to jen v některých zemích. Nicméně se zdá, že funguje i v jiných mobilech i regionech, pokud si aplikaci stáhnete z alternativních zdrojů. Nám se podařilo aplikaci spustit i v ČR. Virtuální zážitek nespočívá jen v obyčejném umístění postavy do reálného prostředí, k dispozici je také několik druhů interakcí.

The Mandalorian AR Experience zatím obsahuje jednu scénu, ale každé pondělí budou přibývat další. Projekt má připomínat události z první série tohoto seriálu.

Podařilo se vám aplikaci nainstalovat?

Zdroj: apolice, Google

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)