MOBA hra Star Wars Force Arena vyšla na Android

Star Wars Force Arena

Fanoušci Star Wars mají už na mobilních telefonech několik možností, jak hrát hry ze svého oblíbeného universa. Včera přibyla další velká. Star Wars Force Arena je mixem MOBA a karetních her.

Star Wars Force Arena nabídne hru za obě strany

Jedná se o free-to-play MOBA hru, ve které nalezneme prvky sběratelství a karetních her. Vybrat se dá z desítek různých postav, pomocí karet si pak vytváříte svou jednotku, se kterou jdete do arény. Hra podporuje buď souboje 1vs1 anebo 2vs2, kde mají velkou výhodu dvojice postav, jako třeba Han Solo a Chewbacca. Ve hře najdeme postavy i z posledního filmu Rogue One: A Star Wars Story.

https://www.youtube.com/watch?v=7Ij96C4LLG4

Výhrami se odemykají nové postavy, karty a speciální věci, které vás dokážou vylepšit. Souboje se odehrávají v reálném čase, kde má velkou roli taktika. Budovat se dají jak vojáci, tak i třeba vozidla. Jelikož se jedná se o free to play hru, najdeme v ní ingame nákupy. Ty se pohybují od 29 Kč až do 2 600 Kč. Stahovat můžete Star Wars Force Arena z Google Play.

Star Wars™: Force Arena
Star Wars™: Force Arena

Jak se vám nová Star Wars hra líbí? Zkoušeli jste ji už?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)