Garmin představil prémiové chytré hodinky pro fanoušky Star Wars

garmin star wars hodinky

Garmin nepolevuje v představování nových chytrých hodinek. Hlavní řady byly představeny na veletrhu IFA 2019, poté jsme se dočkali luxusních MARQ hodinek a nyní se společnost zaměřuje na fanoušky Star Wars. K dispozici jsou Rey a Darth Vader hodinky a rozdílů mezi nimi je více než jen v barvě.

Garmin představil prémiové chytré hodinky inspirované světem Star Wars

Hodinky spadají do řady Legacy Saga. Nejprve je zde model Rey, který zastupuje světlou stranu síly, což jde vidět i na barevném provedení v bílé, stříbrné a světle hnědé. Na zadní straně hodinek si můžete všimnout loga Jediů a citace „Nothing’s impossible“.

Temnou stranu síly reprezentují černo červené Darth Vader hodinky, které jsou větší (45mm oproti 40mm u Rey modelu). Na zadní straně je rovněž logo a citace “Rule the galaxy”. Obě verze hodinek jsou k dispozici buď s koženým nebo silikonovým řemínkem.

Kromě menší velikosti samotného těla, má Rey verze menší displej (velikost 1,1 palců a rozlišení 218×218 px). Váží méně a používají 18mm řemínky. Baterie vydrží až týden na jedno nabití, s aktivní GPS a přehráváním hudby až 5 hodin. Darth Vader verze má displej o velikosti 1,3 palců s rozlišením 260 x 260 pixelů, využívá 22mm řemínky a baterie vydrží 8 dní, nebo 5 hodin s GPS a hudbou.

Garmin: Introducing the Rey and Darth Vader Legacy Saga Series Smartwatches

Garmin: Introducing the Rey and Darth Vader Legacy Saga Series Smartwatches

Zbytek funkcí jako senzory, propojení s telefonem, sledování sportovních aktivit, Garmin Pay atd. je totožný u obou hodinek. Stejná je i cena 399 dolarů, v přepočtu s DPH cca 11 400 Kč.

Líbí se vám více Rey nebo Darth Vader hodinky?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)