Když ani známá značka nepomůže: Hra Star Wars byla zrušena krátce před vydáním

star-wars-rivals-hra-konec-pred-vydanim

Na začátku tohoto roku jsme informovali o nové hře pro Android s názvem Star Wars Rivals. Šlo o střílečku se známými postavami ze Star Wars. Již od začátku byla dostupná v testování a každý si ji mohl stáhnout na Google Play. Oficiální vydání mělo proběhnout v těchto dnech, jenže se tak nestalo. Místo toho se dvěma větami oznámilo, že hra končí.

Star Wars Rivals můžete hrát ještě měsíc, pak se úplně vypne

V těchto dnech se prvním hráčům, kteří měli hru Star Wars Rivals registrovanou v předběžném přístupu objevila hláška, že hra vyšla. Jenže po kliknutí na Google Play vyskočila chyba. Včera jsme se konečně dozvěděli, kde byl problém. Na webových stránkách Star Wars se objevila krátká informace o tom, že 11. září hra zmizela z Google Play a deaktivují se mikrotransakce. Pokud ji máte stále nainstalovanou v telefonu, můžete ji hrát do 11. října.

Star Wars: Rivals | App Preview Video

Star Wars: Rivals | App Preview Video

Důvody konce, se nezmiňují. Nicméně je vcelku jasné, že hra skončila kvůli minimálnímu zájmu ze strany hráčů a poměrně nudné hratelnosti. I v komentářích na našem webu se objevovaly hlavně negativní hodnocení na hru.

Ve hře byly souboje známých dvojic, proto i název Rivals. Mezi postavami se dal najít Darth Vade, Luke Skywalker a v podstatě většina známých hrdinů ze světa Star Wars. Jak celá hra fungovala, se můžete podívat na videu výše.

Hráli jste Star Wars Rival? Jak se vám hra líbíla?

Zdroj: starwars.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek