Star Wars: Puzzle Droids je nová oddechová hra ve stylu spoj tři

Star Wars: Puzzle Droids

Většina z nás někdy hrála hry ve stylu spoj tři. V minulosti to byly hry jako Bejeweld, v posledních letech je ale trendem obalit takové hry nějakou známou značkou. Tentokrát se dostalo na Star Wars: Puzzle Droids.

V hlavní roli Star Wars: Puzzle Droids je BB-8

Zajímavé na hře je právě zasazení do Star Wars universa, kdy se přes vzpomínky BB-8 dostanete do většiny klíčových momentů posledního filmu, a to i do událostí, které se ve filmu neobjevily a ocení je spíše jen znalci Hvězdných válek. Ve hře se díky tomu také objeví známí hrdinové, jako Rey nebo Finn.

Star Wars: Puzzle Droids™ – Official Game Trailer

Star Wars: Puzzle Droids™ - Official Game Trailer

Co se týče hratelnosti, tak se jedná o klasickou spoj tři hru. Celkem je ve hře více než 100 úrovní, ve kterých se objevují i bossové. Takže pokud hledáte nějakou rychlou oddechovou hru a zároveň jste fanouškem Star Wars, tak určitě doporučujeme vyzkoušet alespoň začátek.

Je tu nicméně několik ale, optimalizace hry, nebo spíše reakce na doteky není tak dobrá, jak bychom si představovali. To snad opraví aktualizace. Co už ale neopraví aktualizace, jsou in-game nákupy za reálné peníze, které se můžou vyšplhat až na 2 300 Kč. To by nemusel být takový problém, kdyby některé úrovně neměly nastavenou tak velkou obtížnost, že bez pomocných bonusů se musíte extrémně snažit, abyste prošli dále.

Star Wars: Puzzle Droids™
Star Wars: Puzzle Droids™

Vyzkoušíte novou Star Wars hru?

Zdroj: androidpolice.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)