Výhodnější Disney+ v ČR: První předplatitele čeká sleva

Disney zaváděcí nabídka sleva ČR 2022

Jak jsme vás informovali ke konci března, streamovací služba Disney+ už má pro český trh stanovené jak datum oficiálního spuštění, tak i standardní částky za předplatné za různá časová období. Tuzemské “vysílání” bude zahájeno 14. června a diváci mají klasicky platit buď 199 Kč měsíčně, nebo 1 990 Kč za rok. Pokud tedy nesáhnou po ročním předplatném hned. Do 13. června na něj totiž platí zaváděcí nabídka, jejíž součástí je příjemná sleva.

Disney+
Disney+

Přístup k filmům a seriálům ze světa Star Wars a Marvelu, populárním animovaným pohádkám nebo dalšímu obsahu si mohou dostatečně rychlí zájemci na první rok zajistit za částku 1 590 Kč. Ta odpovídá běžným poplatkům za osm měsíců, což je ještě o dva teoretické měsíční poplatky výhodnější než u dříve zveřejněného ceníku. Nabídku je nutné po včasné registraci na webu využít do 26. června.

Disney+ nabídne vysokou kvalitu obrazu a možnost streamovat až na čtyřech zařízeních najednou, neomezené stahování až na deseti zařízeních, podporu IMAX Enhanced u vybraných titulů, možnost nastavení až sedmi různých profilů, včetně možnosti nastavit dětský profil, který má snadno ovladatelné rozhraní vhodné pro děti s přístupem k obsahu přiměřenému jejich věku.

Který obsah vás nejvíc láká na Disney+?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)